Grimms Notes The Animation

Akcja rozgrywa się w świecie stworzonym przez tak zwanych „Story Tellers”. Każda osoba przy narodzinach otrzymuje „księgę losu”, w której jest zapisana każda chwila życia, od poczęcia aż do śmierci. Jednakże w tym świecie żyją również źli Story Tellers, znani jako Chaos Tellers, którzy bez wiedzy ludzi wpisują do ksiąg złe rzeczy. Na ratunek przychodzą osoby, które otrzymały „puste księgi”. Ich posiadaczami są Reina, Shane i Tao. Losy świata spoczywają w ich rękach.

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Straszna słabizna, ledwo to zmęczyłem. Wariacja na temat niszczenia baśniowego świata rodem z twórczości Braci Grimm itp. Całość jest dziecinna i cukierkowa, tak że jest kierowana do młodszych odbiorców, co jednak nie oznacza, że musi to być słabe pod względem fabularnym, a tutaj tak niestety było. Kompletnie nic mnie nie ruszyło w tej opowieści, żaden jej aspekt nie wzbudził jakichkolwiek pozytywnych emocji czy doświadczeń. Poza tym historia nie do końca została wyjaśniona - Curly - gdzie ona się nagle podziała? 4/10.

0 0

Dziwnie ucięta historia z Curly, w momencie jak zakrył ją Loki o.O Animu takie mocno średnie, jeśli kogoś nudzą serie nie wywierającej jakiej kolwiek uwagi na widzu to odradzam. 6/10

0 0

Im dalej w las tym ciężej się to oglądało, ale przynajmniej nie zawiodłam się pod koniec. Ogólnie to polecam ^^

0 0

Obejrzeć z nudów i zapomnieć.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane