Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Grimms Notes The Animation

  Akcja rozgrywa się w świecie stworzonym przez tak zwanych „Story Tellers”. Każda osoba przy narodzinach otrzymuje „księgę losu”, w której jest zapisana każda chwila życia, od poczęcia aż do śmierci. Jednakże w tym świecie żyją również źli Story Tellers, znani jako Chaos Tellers, którzy bez wiedzy ludzi wpisują do ksiąg złe rzeczy. Na ratunek przychodzą osoby, które otrzymały „puste księgi”. Ich posiadaczami są Reina, Shane i Tao. Losy świata spoczywają w ich rękach.

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Inne: 
  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2019

  Czas trwania: 

  12 x 23min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Straszna słabizna, ledwo to zmęczyłem. Wariacja na temat niszczenia baśniowego świata rodem z twórczości Braci Grimm itp. Całość jest dziecinna i cukierkowa, tak że jest kierowana do młodszych odbiorców, co jednak nie oznacza, że musi to być słabe pod względem fabularnym, a tutaj tak niestety było. Kompletnie nic mnie nie ruszyło w tej opowieści, żaden jej aspekt nie wzbudził jakichkolwiek pozytywnych emocji czy doświadczeń. Poza tym historia nie do końca została wyjaśniona - Curly - gdzie ona się nagle podziała? 4/10.

  0 0

  Dziwnie ucięta historia z Curly, w momencie jak zakrył ją Loki o.O Animu takie mocno średnie, jeśli kogoś nudzą serie nie wywierającej jakiej kolwiek uwagi na widzu to odradzam. 6/10

  0 0

  Im dalej w las tym ciężej się to oglądało, ale przynajmniej nie zawiodłam się pod koniec. Ogólnie to polecam ^^

  0 0

  Obejrzeć z nudów i zapomnieć.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL