Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Grisaia no Meikyuu PL Full HD

  Openload Player
  VK Player
  Google Player
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  1
  Autor napisów: 

  AO-subs

  Tłumaczenie: Ensukara

  Korekta: Zozol

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  2020-07-18 Na Pamiątke że tu byłem

  0 0

  Bardzo Fajne

  0 0

  Powalona przeszłość .

  Czy mogę prosić o nazwę nutki na początku ?

  @Stefan12

  Cztery lata, no i patrz doczekałeś się, tytuł tej piosenki to "Answer Is Near - One Ok Rock"

  Mhmm... anime b. dobre, ale jeśli korzystaliście ze skryptu HS (a na to wygląda). To wiedzcie, że był tam mega skopany timing i łamania (wpływało to na sens zdań) a widzę że nie zrobiliście nic aby to poprawić. dlatego łapka w dół. 2 zarzucę wam jeszcze b. dużą ilość uproszczeń co jest niedopuszczalne w dramacie psychologicznym ( moim skromnym zdaniem). Odnoszę wrażenie jakby tłumacz w ogóle nie słuchał tego co mówią w dialogach. a korekta... "Nawet rodzice grali jak im zagrała" - sami widzicie.

  @nyah2211

  Dzięki za komentarz. Odnośnie timingu nie miałem zbytnio czasu na timing. W następnym powinno być lepiej. Dodatkowo, pierwszy raz tłumaczyłem coś z takiego klimatu. Następne będę lepsze. Postaram się unikać "tych" uproszczeń. I nie znam japońskiego, więc nie za wiele mi mówi słuchanie. Tyle z informacji ode mnie.