Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Hamatora

“Minimum” – specjalna, wrodzona moc, którą posiada bardzo niewielu ludzi znanych jako “posiadacze minimum”. W Yokohamie zespół dwóch detektywów zwany Hamatora, składający się z dwójki posiadaczy minimum, Nice i Murasakiego, natyka się na informację dotyczącą seryjnego mordercy ściganego przez ich dawnego kolegę, Arta. Wkrótce okazuje się, iż wszystkie ofiary zabójcy także były posiadaczami minimum. Choć początkowo niechętni by mieszać się w tą sprawę, detektywi postanawiają rozpocząć śledztwo.

Miejsce: 
Inne: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Bardzo mi to przypomina Bungou Stray Dogs.

0 0

I co ? to tyleeee ?!?! końcówka porażająca niby zwiastująca kolejny sezon a tu od 4 lat nic... a zmieniając temat to seria była naprawde fajna każda postać była wyjątkowa ze swoimi unikalnymi zdolnościami dużo pomówień zagadek jedno jestem pewien nie ogladajcie tego wieczorem bo ja po cięzkim dniu pracy nie mogłem nadążyć za sytuacjami i zagadkami jakie sie tam pojawiaja 8/10

0 0

Zajebiaszcze! Teraz drugi sezon! Dziekuje za prace przy odcinkach 💪

Yuuki Kodama zawsze lubi robić takie okropne zakończenia w anime Blood lad zrobiła tak samo :/ mimo tego kocham obie serie <3 świetne anime tak wciągające,że obejrzałam całą serię w niecałe 3 dni. Polecam!

@Maja Klonowska

Zakończenie nie dało pewności czy to się skończy tak tragicznie. Jest druga seria, więc warto się zabrać za drugą. Przyznam że mnie też wciągnęło te anime, obejrzałam w ciągu 6-7 h (przez noc).

0 0

Zakończenie wcisnęło w fotel. Pierwszy sezon cudowny, od razu biorę się za drugi

2 1

o chuj chodzi z tym zakonczeniem ? ? ?

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?