Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Koi to Senkyo to Chocolate

Koi to Senkyo to Chocolate obraca się wokół Yuukiego Oojimy, który uczęszcza do Prywatnej Akademii Takafuji, ogromnej szkoły z ponad 6 tysiącami uczniów. Jest on członkiem Klubu Badań Nad Jedzeniem, razem z siedmioma innymi osobami, włączając w to jego przyjaciółkę z dzieciństwa Chisato Sumiyoshi. Cała paczka dość luźno spędza czas, nie zajmując się niczym konkretnym. Kiedy nadchodzi chwila by wybrać nowego Przewodniczącego Szkoły okazuje się, że kandydatka mająca największe szanse na zwycięstwo, Satsuki Shinonome, wychodzi z propozycją zamknięcia klubów nie przynoszących szkole żadnych korzyści. Klubu Badań Nad Jedzeniem szuka porady u aktualnego przewodniczącego Yakumo Mori, który proponuje by Yuuki także wystartował w wyborach jako kontrkandydat. Chłopak postanawia spróbować szczęścia i skorzystać z tej propozycji.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobre anime ze szkolnym romansem (i to bez haremu), MC ogarnięty i jego działania w kampanii wyborczej mają sens. Polecam.

0 0

Jedno z lepszych jak i nie najlepszych anime które widziałem. Kreska bardzo ładna i fabuła fajna. 10/10

0 0

fakt troche wciagające a koncówka najbardziej , 8/10

Polecam grę eroge na bazie tej powieści. Można romansowac z czterema bohaterkami: Satsuki, Chisato, Mifuyu i Aoi.

0 0

Bardzo przyjemne anime polecam ;)

Jeju jakie super anime. Postacie są wspaniałe i Chisato wygrała miłość protagonisty, ale się ciesze od początku się z nią utożsamiałam.

1 0

Średniak? Nie jest wysokich lotów? Gdzie wy mieliście oczy jak to oglądaliście? A może skończyliście po pierwszych 3 odcinkach, które rzeczywiście mogą na taką średniawkę wyglądać? Później anime robi się niezmiernie ciekawe. Ostatnie odcinki oglądałem wręcz z zapartym tchem nie mogąc się od nich oderwać. Jest tu wszystko: humor na wysokim poziomie,dość dobry i głęboki romans, nutka dramatu, a w tle wiele tajemnic. Wszystko to doprawione bardzo dobrze zarysowanymi postaciami, które nawet będąc tylko pobocznymi bohaterami mają swoją własną historię. Cieszy też, że zachowują się oni naturalnie i nie mają przypisanych tradycyjnych w anime ról i charakterów. Często już w myślach mówiłem sobie, że oho, teraz to na pewno zgodnie z szablonem anime ta osoba zachowa się tak, albo tak...a potem otwierałem oczy ze zdumienia. Nie mogę wyjść z podziwu jak twórcom udało się zmieścić to wszystko w zaledwie 12 odcinkach. Wspomnę jeszcze o bardzo dobrej muzyce oraz idealnym zakończeniu i mamy dzieło nie średnie a pretendujące do miana wybitnego. Noe spodziewałem się rozpoczynając oglądanie, że zobaczę coś tak dobrego. Jestem zachwycony. 9/10.

0 1

Fajne anime z niezłą fabułą. Nie jest wysokich lotów ale jest dobre.

1 0

Ekstra anime z ciekawą fabułą. Polecam wszystkim !!!

0 1

Taki średniak obejrzałem tak z nudów xd

jakie to jest zjebane nie polecam

0 0

Anime niczego sobie, dużo ciekawych wątków, lecz według mnie przesadzili z rozmachem tych wyborów na przewodniczącego, bo to wygląda jakby jakiegoś króla wybierali - po prostu zbyt serio to biorą. Ogólnie to spoko 8/10

0 2

Średnia klasa, z nudów można obejrzeć, mi takowo nie przypadła do gustu, chwilami denerwowała.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?