Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Megalo Box

Anime skupi się na nowym protagoniście JD (Junk Dog), który uczestniczy w nielegalnych walkach bokserskich. Pewnego dnia JD spotyka „pewną osobę”, którą postanawia wyzwać.

Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
13x24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Zajebiste :D

0 0

Fajne, ma swój klimacik ;)

0 0

Fajnie się oglądało :) Najbardziej co mi się tu podobało to kreska i muzyka :) Walki nawet ale czegoś mi tu brakowało bo nie wzbudzały u mnie jakiś większych emocji co nie oznacza, że anime jest słabe wręcz przeciwnie jest dobre :)

9/10 ----- Z początku myślałem, że to będzie kolejna gówniana sportówka. Po obejrzeniu z pewnością moge swierdzić jedno. Szkoda, że zostawiłem sobie to anime do obejrzenia na później - poślizg jakieś 4 - 5 miesięcy. Popełniłem ,, grzech ciężki '' odkładając to na poźniejszy czas. Dziesięc ,, zdrowasiek '' na pewno nie wystarczy, aby odpokutować. Super klimat. W starym dobrym stylu. Mimo, że nie przepadam a tematyką sportową, anime to zrobiło na mnie spore wrażenie. Fantastycznie spędziłem czas ogladając i szczerze obejrzał bym tego więcej, ale dokładnie w takim stylu. Aż odczułem w pewien sposób ,, tęskonte '' za starszymi seriami. Postacie wymiatają, fabuła super, walki widowiskowe. Każdy odcinek był fantastyczny i pełen emocji oraz wyzwań. Potrafił przyciągnąć, zainteresować i zachęcić do dalszego oglądania. Ma wszystko co jest potrzebne, aby być ,, wysoko ''. No zaskoczeniem było, gdy nasz ,, bezpański pies '' postanowił sobie walczyć w trunieju bez jakiego kolwiek ,, gear'u. Przez chwile myślałem, że nie dowiemy się kto wygrał i zakończenie dali nam do ,, własnego dokończenia '', ale dosłownie ostatnie kilka sekund ucieszyło i wyjaśniło to w idealnym moim zdaniem momencie. Szczególnie zadowoleni powinni być ,, starzy wyjadacze ''. Polecam wszystkim. -----

0 0

13 x 24 a jest 10 x 24 GG WP i GL HF dla AO. Nie dokończyć nawet anime to już jest porażka.

0 0

Może jakieś Hajime No Ippo ?

1 0

JD pozdro dla kumatych

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?