Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Mushishi

Na świecie oprócz ludzi, oraz innych stworzeń, żyją Mushi. Ginko jest Mushishi, co za tym idzie bada oraz rozwiewa wszystkie wątpliwości co do tych nadzwyczajnych istot.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2005
Czas trwania: 
26x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Anime na które warto poświęcić czas, wciągało mnie do samego końca

2 0

Nie zamierzam się rozpisywać. Proste anime, prosty komentarz. Mushishi jest nietypowe. Niezwykłe, magiczne i niezwykle piękne. Schematy się powtarzają, dzieją się rzeczy podobne. A jednak tym razem mi to kompletnie nie przeszkadza. Od pierwszych chwil zostałam wciągnięta w świat serii i niemal czułam się, jakbym była obok Ginko. Zbyt dużo słodyczy? Na pewno, jednak nie zmieni to tego, jak dobra jest ta seria.

1 0

Każdy odcinek to jednana w swoim rodzaju przepiękna historia otoczona niezwykle klimatyczna muzyka. Nic tylko łapać sie za kolejny sezon. Dziekuje za odcinki, polecam :)

2 0

Jeżeli szukasz gwałtownych zwrotów akcji i wartkiej fabuły to odpuść sobie to anime. Ale jeśli chcesz zobaczyć zbiór nostalgicznych i eleganckich opowieści o ludzkich emocjach to jak najbardziej jest to seria dla Ciebie. Mnie osobiście urzekło zarówno nastrojem jak i oprawą graficzną. Druga seria i odcinki specjalne trzymają poziom,, a nawet bywają jeszcze lepsze.

@Nicram

Piekne anime <3

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?