Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Nobunaga the Fool

Zachodnia Planeta i Wschodnia Planeta. Dawno dawno temu, te dwa światy związane były wirującym na niebie “Smoczym Pulsem”. Cywilizacja kiedyś będąca w rozkwicie, teraz pozostaje tylko marzeniem z przeszłości, jako że niemożliwy do ugaszenia ogień wojny rozrywa kraj na strzępy. Dwie planety trwają pogrążone w wiecznej walce. Powrót super technologii znanej jako “święte skarby” mógłby zrewolucjonizować świat, jednak nikt nie wie o jej istnieniu za wyjątkiem jednej osoby zwanej “heretyczką”. Dziewczyna z Zachodniej Planety, Jeanne Kaguya d’Arc, dostąpiła niebiańskiej wizji o narodzeniu “Gwiezdnego Mesjasza”, który ocali świat. Z tego powodu wyrusza ona w podróż na Wschodnią Planetę, za kompana mając Leonardo da Vinci, “tego, który obserwuje świat”. Po drodze napotykają heretyka ze Wschodniej Planety, a tym samym “największego z głupców”, Ode Nobunage.

 

Miejsce: 
Inne: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
24x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

7/10-No no nie spodziewałem się takiego zakończenia. Trochę mocy i trochę mechów no ciekawe jak zawsze, choć mogło być bez mechów byłoby o wiele ciekawiej. Spodziewałem się trochę więcej po tym anime ale cóż, może być.

0 0

Bez mechaniki było by lepiej

0 0

Powiem wam postacie są super ! Mechy wszystko psują w tym anime ,gdyby to było bez maszyn ? to bym już teraz dał 10 !

Anime jest średnie 5/10 są ciekawe postacie zwłaszcza Gaius Julius Caesar podobają mi sie nazwy z histori itp ale wiekszość postaci słabych fabuła taka sobie pomieszana moim zdaniem a rzadko wypowiadam sie negatywnie. Dla zabicia czasu można obejrzeć.

Super anima, dość ekscentryczna fabuła oraz świetne postacie (głównie to ostatnie). Najbardziej zaciekawiła mnie postać Gaius Julius Caesar.

Bardzo fajne anime polecam serdecznie :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?