Ore Monogatari!! 21 PL HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
VK Player
Google Player
Tune Player
Openload Player
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
21
Autor napisów: 
E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ta dziewczyna.. mnie przeraża xD I irytuje. Nie lubię dziewczynek typu omg kocham go co ja zrobie, rumieniec i stalkowanie. i ta uroczość. No nwm xD I jeszcze przez nią jest mniej mojej kochanej Yamato. :( Choć to w sumie wiadome, że będzie z Suną odkąd ten się zarumienił jak mu wyznała miłość, a w sumie nawet wcześniej z tą specjalną kartką pod biurkiem. No i fakt, że je kolekcjonował. Cóż może to dlatego, że lubię Sunę to ona mi nie pasuje? Ale Takeo też uwielbiam i sądzę, żę Yamato jest dla niego idealna... Oj, walić idziem dalej xd

Zaleciało Yandere "Jeśli on nie może byc mój, to nie będzie nikogo!" Ale nieważne. Akurat mi się podoba, mogłaby być jakaś lepsza, inny rodzaj. Ale to jest spoko. W sensie, obserwatorka. Chociaż ja wyobrażałem sobie Tsundere bądź jakąś zabawną lub ultra inteligenta. Może to ostatnie będzie prawdziwe.

Przed obejrzeniem odcinka: "No co tak ludzie hejtują tą Yukikę... Dziewczyna po prostu nieśmiała jest, nie ma nic dziwnego!" Po odcinku: "Oh."

1 0

Boli mnie głowa jak pomyślę sobie o tej Yukiko. Jak dla mnie jest ona niepotrzebna w tym anime, Naprawdę wolę, aby Suna był już sam niż z nią ;-;

Strasznie nie lubię Yukiko. Nie pasuje do Suny. Nie mówię o tym, że jest sierotą, bo to sie zdarza, ale uważam, że do Suny pasowałby ktoś wesoły. W dodatku rzadko kiedy udają się związki gdzie jedna osoba ma obsesje na punkcie drugiej. Nie można żyć tylko dla kogoś. Naprawdę uważam, iż Suna powinien być z wesołą dziewczyną, która rozśmieszałaby go. W dodatku jest strasznie samolubna, tak jak powiedziała: "Wolałabym żeby był sam niż gdyby nie miał być ze mną". To jest paskudne podejście. Takeo i Yamato powiedzieli, że gdyby pojawił się ktoś nowy to by walczyli, ale gdyby naprawdę pokochali kogoś innego to by to zaakceptowali i ich wspierali. No ale to tylko moje zdanie.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane