Ore Monogatari!! 22 PL HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Google Player
VShare Player
Openload Player
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
22
Autor napisów: 
E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Co? Serio? Ja przez całe 2 odcinki byłam pewna, że Suna ją kocha, wyznają sobie miłość, będą razem i w przyszłości będą mieli 5 dzieci. No ej xD Ale tak szczerze? Podoba mi się ta nieprzewidywalność. Że jednak wyszło inaczej niż mogłoby się spodziewać. Choć jak tak głębiej pomyśleć to każdy myślał, że z nią bedzie bo to 1 dziewczyna, która się w nim kochała i której tak bardzo i tak długo zależało. No i którą Suna naprawdę lubił, a i ona lubiła Takeo. Była co prawda nudna i lekko irytująca, ale jak tak pokazali ten koniec to trochę smutno,że odchodzi. :/ Ale z drugiej strony cały czas antenowy znów dla mojej kochanej trójki! Eh. Suna to jednak postać która najlepiej wygląda samotnie. Albo raczej w trójkąciku z Takeo i Yamato (bez podtekstów)! :)

Yukiko nie jest zła, może zdeczka nudna, ale spoko. Chociaż mam nadzieje na kogoś ciekawszego dla Suny.

Aaa! Zabierzcie mi tą Yukikę sprzed oczu! Nie mogę już z jej osobowością, ona się niczym, absolutnie niczym nie wyróżnia. Gdyby miała jakieś nietuzinkowe hobby, albo gdyby anime pokazało głębsze powody jej obsesji na punkcie jednego, niemalże obcego chłopaka (która trwa już dekadę, a to raczej nie jest normalne, zalatuje mi tu yandere) to nie. To jest taki typ bohatera, którego nagłe zniknięcie z serii by nic a nic nie zmieniło, taki "wallflower" tego anime.

1 0

No w końcu, sobie obejrzałem ep 21-22. Podsumowanie. Ciesze się, że tą serię zaczynałem oglądać. Aż do końca.. Mi to odpowiada. Śmiechu jest dużo, prosto, nie jest zbyt wyszukane, łatwy przekaz. Kolejna postać odsłonięta i dobrze trafione. W sumie jakoś nie zawiodłem się, na odcinkach. Może niewielkie bądź, na pierwszy rzut oka niezauważalne szczegóły, ale jakoś nie zwracalo się na to uwagi. Seria dobiega końca. Moje klimaty, aż trudno uwierzyć, że mimo tylu podobnych serii. Można dać się zaskoczyć. Dużo powagi, komedii nie brak, slice of life, to na pewno. Jeszcze raz ogromne podziękowania z mojej strony w kierunku tlumaczki alliric, ciesze się że kontynuowalas ta serię i mam nadzieje, że wytrzymasz wytrzymasz do końca. Oraz wielkie dzięki dla uploaderow. Jeszcze nie koniec serii, ale podsumowanie może juz być.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane