Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Ore Monogatari!! 04 PL HD

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  Openload Player
  Videowood Player
  VK Player
  Openload Player
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  4
  Autor napisów: 
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  Jak to jest, że dwie dziewczyny, co najwyżej mogły się zachłysnąć dwutlenkiem węgla albo kostkę skręcić, natychmiast otrzymały pomoc medyczną, a taki Takeo co był jedną nogą u progu śmierci tak sobie poszedł i nikt go nie zapytał, czy wszystko w porządku? Ach, logika anime. Nie należy jej jednak podważać.

  2 0

  Zdecydowwanie lepiej wyglada z ciemna karnacja, a z tym ubarwieniem postaci ze tak ratuje od zaglady innych to tak troche jak shrek

  Już odcinek z spadającym słupem był sztucznie dramatyczny, a to to już w ogóle... To dop. 4 odc. Jeszcze 20, więc co będzie pod koniec? Wybuch bomby jądrowej czy zamach terrorystyczny? Jak anime dalej będzie takie sztuczne sytuacje pokazywać to straci na całokształcie. Jak dotąd było bardzo ciekawe i pełne emocji.

  1 0

  Dawno nie miałem, takiego uśmiechu na twarzy.. Zabawne Anime, moje klimaty. Honto Arigato Kamyian3991 za napisy ;p