Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
 • Emitowane

 • Nowe/Update

 • Paripi Koumei

  Paripi Koumei: Zhuge Liang Kongming to słynny generał państwa Shu z okresu Trzech Królestw. Na łożu śmierci prosi, aby odrodził się w świecie pełnym pokoju. Jego życzenie spełnia się, lecz trafia do czasów wypełnionych imprezami. Czy Kongming poradzi sobie w obecnych czasach?

  Zwiastun:

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2022

  Czas trwania: 

  12×24 min
 • Yo !
  Zdawać by się mogło że Paripi będzie słaby, lecz pokazał że prostotą kox się bawi. Droga, Eiko, Kabe i bitwa freestylowa było to przeżycie które zostanie w głowach. Kongming swą strategią rozwala system tak że w kolejnych sezonach Eiko podbije cały świat. Daje 10/10 i leci też <3. Opening i Ending to jest inna liga taka muzyka to w Tokyo driftcie bywa.
  Koumei jest kox anime i nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu

 • Nie dziwie się czemu to anime było czarnym koniem sezonu. Jak wychodziło spodziewałem się, że to będzie seria, w której kongming nie będzie niczego ogarniał w tym świecie i o małej piosenkarce, która będzie go uczyła jak żyć w nowym świecie ale wyszło, że kompletnie się myliłem. Niby na początku [spoiler]mało ogarniał ale dzięki sprytowi i charyzmie szybko się przyzwyczaił, a z mało popularnej dziewczyny zrobić średnio popularną dziewczynę, która zagra na największym festiwalu w kraju.[/spoiler]Moją ulubioną rzeczą w tej serii jest[spoiler]bitwa rapowa[/spoiler], a drugą to tłumacze. Osoby, które to tłumaczyły są moimi ulubieńcami jeśli chodzi o tłumaczenia. Nie próbują tłumaczyć tak, aby omijać wulgaryzmy, podczas tłumaczenia wrzucają czasem coś powiązanego z jakimś memem albo zmieniają nazwy nie których przedmiotów na bardziej zabawne lub na takie, które obowiązywałyby w naszych realiach. Chociaż najlepszą rzeczą jaką zrobili to[spoiler]AMONGUS[/spoiler] Tak btw do końca serii nie udało mi się zapamiętać kongming, bo ciągle kojarzyło mi się z sogekingiem z one pieca 🙂 Mam nadzieje, że powstanie 2 sezon tego genialnego anime. 10/10.

 • >