Paripi Koumei

Paripi Koumei: Zhuge Liang Kongming to słynny generał państwa Shu z okresu Trzech Królestw. Na łożu śmierci prosi, aby odrodził się w świecie pełnym pokoju. Jego życzenie spełnia się, lecz trafia do czasów wypełnionych imprezami. Czy Kongming poradzi sobie w obecnych czasach?

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Yo ! Zdawać by się mogło że Paripi będzie słaby, lecz pokazał że prostotą kox się bawi. Droga, Eiko, Kabe i bitwa freestylowa było to przeżycie które zostanie w głowach. Kongming swą strategią rozwala system tak że w kolejnych sezonach Eiko podbije cały świat. Daje 10/10 i leci też <3. Opening i Ending to jest inna liga taka muzyka to w Tokyo driftcie bywa. Koumei jest kox anime i nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu

0 0

Nie dziwie się czemu to anime było czarnym koniem sezonu. Jak wychodziło spodziewałem się, że to będzie seria, w której kongming nie będzie niczego ogarniał w tym świecie i o małej piosenkarce, która będzie go uczyła jak żyć w nowym świecie ale wyszło, że kompletnie się myliłem. Niby na początku mało ogarniał ale dzięki sprytowi i charyzmie szybko się przyzwyczaił, a z mało popularnej dziewczyny zrobić średnio popularną dziewczynę, która zagra na największym festiwalu w kraju.Moją ulubioną rzeczą w tej serii jestbitwa rapowa, a drugą to tłumacze. Osoby, które to tłumaczyły są moimi ulubieńcami jeśli chodzi o tłumaczenia. Nie próbują tłumaczyć tak, aby omijać wulgaryzmy, podczas tłumaczenia wrzucają czasem coś powiązanego z jakimś memem albo zmieniają nazwy nie których przedmiotów na bardziej zabawne lub na takie, które obowiązywałyby w naszych realiach. Chociaż najlepszą rzeczą jaką zrobili toAMONGUS Tak btw do końca serii nie udało mi się zapamiętać kongming, bo ciągle kojarzyło mi się z sogekingiem z one pieca :) Mam nadzieje, że powstanie 2 sezon tego genialnego anime. 10/10.

0 0

Totalny Hicior :D

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane