Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Rozen Maiden (2013)

Remake serii z roku 2004 o tym samym tytule. Jun Sakurada jest nastolatkiem, który na skutek traumatycznego przeżycia przestaje chodzić do szkoły. Pewnego dnia Jun znajduje na podłodze walizkę, w której jest lalka, wyglądająca jak człowiek. Po nakręceniu, lalka ożywa. Jun jest zmuszony złożyć przysięgę, że będzie jej Medium i że ona będzie mogła czerpać z niego moc. Lalka ma na imię Shinku. Jun dowiaduje się o tajemniczej „Grze Alicji” (Alice Game). Z czasem pojawiają się nowe lalki, aby rozpocząć grę. Lalki dochodzą jednak do wniosku, iż lepiej im jest razem i nie chcą się zabijać. Muszą powiedzieć Ojcu (Rozenowi), będącym ich twórcą, że nie mają zamiaru walczyć ze sobą i przekonać do tego pomysłu Suigintou – najbardziej niezależną lalkę. Gdy wszystkie trudności zdają się być zażegnane, pojawia się siódma lalka Rozena, co oznacza że czas zacząć prawdziwą „Grę Alicji”.


i znów kocham <3

Nie rozumiem, dlaczego to est tak mało popularne! Popłakałam się pod koniec.. Zdecydowanie leci do ulubionych! Serce wali mi jak szalone, postacie nieschematyczne, historia nie naciągnięta... Niestety niewszystkie wątki zostały wyjaśnione. Co się dalej stało z Megu? Czy 7 powróciła? Czy napewno nie da się ocalić ciała 6... Polubiłam ją w pierwszym odcnu, ale od razu zginęłą :) [end me] Zachęcam do obejrzenia! Jeśli nie spodoba ci się pierwszy, a nie masz nic innego do wyboru, poczekaj do 3 odcinka. Miałam zawał XD

0 0

Miałem przerwę od anime, ale po obejrzeniu Rozen Maiden nabrałem chęci na nowe przygody xD, dla mnie bomba, dostałem to na co liczyłem :).

Spoko to mało powiedziane, chciałbym by ktoś wrzucił tu pierwowzór.

Spoko anime :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?