Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

[email protected]

Historia obraca się wokół hikikomori (osoba z syndromem skrajnego wycofania społecznego) o imieniu Sasami, której brak motywacji nawet do jedzenia, czy zmiany ubrań. Dziewczyną zajmuje się brat, mimo że nie znosi ona niektórych cech jego charakteru. Sasami spędza swoje dnie oglądając świat poprzez “Narzędzie do Obserwacji Brata” – specjalny program w komputerze blondynki. Tymczasem trzy śliczne siostry Yagami oraz jej brat zamieszani są w aferę miłosną wartą prawdziwej komedii romantycznej!

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Na siłę dotrwałem do 3 odcinka.. DROP

haha fajne śmieszne x-D

0 0

Heh... ważne by przetrwać pierwsze odcinki i ich nudę oraz absurd, później jakoś to się wszystko wyjaśnia i jako tako zaczyna kleić. Owszem nadal nie jest rewelacyjnie, ale zgodze się z tezą, że "znośnie". Wyraźnie widać w tym rękę SHAFT'u, a ich produkcje można albo polubić albo skazać na straty. Można obejrzeć, ale nie obiecuję że przypadnie do gustu. Jak dla mnie jakoś to się na poziomie "średniaka" zmieściło i dałem 8/10, ale to tak na styk.

Jedno z serii tych które SHAFT wyprodukował by nie zrozumieć sensu odcinków xD Serio trudna seria i nie przeciętna jeśli spojrzeć na dziwną fabułę.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?