Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Seitokai no Ichizon

Ken Sugisaki na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia prymusa – nikt nie powiedziałby, że nastoletni maniak eroge jest najlepszym uczniem Akademii Hekiyou, któremu za wysokie wyniki w nauce przysługuje miejsce w samorządzie szkolnym. Jako że pozostali członkowie samorządu to wybrane przez uczniów szkoły cztery piękne panie, chłopak, kiedy tylko trafił na pierwsze spotkanie, bez problemu rozpoznał schemat fabularny rodem z jego ulubionych gier: właśnie stał się posiadaczem haremu! Znajomość z dziewczętami rozpoczął więc od wyznania miłości każdej z nich i na przyszłość wytyczył sobie dość ambitny cel – zakończenie, w którym wybór „tej jedynej” nie będzie konieczny… Ta szczątkowa fabuła w Seitokai no Ichizon staje się pretekstem do ciągu mniej lub bardziej udanych gagów i humorystycznych dialogów przepełnionych odniesieniami do popularnych anime. Nie pokładałem wielkich nadziei w opartej na serii light novel opowiastce o chłopcu i jego haremie, nie jestem też wielbicielem parodii, więc pierwszy odcinek zaskoczył mnie przede wszystkim tym, że byłem w stanie go obejrzeć do końca.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2009
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Słabo 5/10 Ale charaktery bohaterek były dobre ...

1 0

Anime raczej tylko dla odmóżdżenia chociaż wątpię żeby i to uszło, potężny minus to prawie ciągle jedno pomieszczenie. Skończyłem pod końcówką coś zaczęło się dziać myślałem że coś będzie i nic, niestety ;/ Nie polecam serii.

0 0

Aktualnie jestem na 5 odcinku i uważam oraz martwię się ze nie dotrwam do końca tez serii mam ku temu 2 powody 1.głupota głównego protagonisty ciągle pierdzieli o swoim haremie juz nie wspomnę jak co odcinek ma jakieś zboczone wizję i to nie na zasadzie ze tylko raz coś sobie wyobrazi tylko dosłownie cały czas tak jest 2.Absolutny brak fabuły seria sprowadziła się tylko do lenistwa w pokoju rady oraz na nie śmiesznych żartach Tam się dosłownie nic nie dzieje co między innymi tez zniechęciło mnie do dokończenia tej serii ludzie szanujmy się i nie oglądajcie tego...

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?