Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Shinryaku! Ika Musume

Dziewczyna-kałamarnica wychodzi na suchy ląd, by zawładnąć rasą ludzką. Z powodu lekkiej dezinformacji nie zdawała sobie jednak sprawy, że na świecie jest ponad 6 Miliardów ludzi, że są oni uzbrojeni i wcale nie mają zamiaru się poddać. Jako swój pierwszy cel ataku obiera nadmorską restauracje, którą chce przekształcić w centrum dowodzenia!

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
12x24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Playery nie działają.

0 0

Bardzo fajne, luźne i śmieszne anime, przyjemny style, bez wątku miłosnego(tak jakby XD ) i zbędnego paplania :) Ika jest przeurocza ,Polecam !!

Ika jest słodka. Problem tkwi w.. mówiąc prosto: Wygląda to jak by była otoczona przez sadystów. Przypomina mi sie te anime o klubie poszukującym przyjaciół czy jakoś tak, gdzie ta z czarnymi włosami dosłownie jeździła po tej blondynce a ten główny bohater cipa siedział i sie patrzył jak odgrywa sie coś złego. Może mam za słaby charakter aby wytrzymać gdy tak po kimś jeżdżą? W każdym razie, jak by ograniczyć w Sinryaku ika musume ilość takiego sadystycznego traktowanie, to dał bym nawet 7 lub 8 na 10. To anime jest stworzone aby być słodką lekką komedią. Nie ma tu miejsca na coś takiego. Aż żal patrzeć jak sie niszczy potencjał. Komedia i okruchy życia - powinny być ciepłe i lekkie, tak jak w Non Non Biyori.

Naprawdę świetna seria :)

0 0

To jest bardzo fajne anime.

0 0

przyjemne anime, polecam

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony