Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Un-Go

Seria oparta na noweli „Meiji Kaika Ango Torimonocho”, autorstwa Sakaguchi Ango, opowieści o detektywie Yuki Shinjuro, rozwiązującym różne, dziwne sprawy przytrafiające się jego przyjaciołom, mająca miejsce w erze Meiji. Anime przerabia trochę tą koncepcję, przenosząc akcję do niedalekiej przyszłości. Bohaterami zostaje detektyw oraz towarzyszący mu chłopiec o imieniu Inga, który ma szczęście ciągle wpadać na jakieś tajemnicze przypadki.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
11×23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Anime nietypowe i na prawdę intrygujące. Fabuła jest tutaj średniakiem, niektóre sprawy były banalnie proste. Jednak w jej zgiełku można znaleźć rzeczy, które sprawią, że oglądanie tego- w dzień, czy też w nocy- będzie dobrze wspominanym doświadczeniem. Nie najlepszym, nie najgorszym. Po prostu dobrym. Nawet, jeśli autorzy zapomnieli o wielu sprawach, to człowiek przez okno wyskoczyć raczej nie będzie chciał. A to się ceni.

0 0

Bardzo przyjemne anime. Szkoda że takie krótkie .

Nieźle pokręcona seria. Ogląda się bardzo przyjemnie. Niedosyt pozostawia niedobór informacji o świecie w którym dzieje się akcja - bo pokazuje trochę alternatywną rzeczywistość. Anime daje do myślenia na temat tego: czym jest prawda? czy zmieniona prawda jest słuszna dla większego dobra? czy prawda ma służyć innym czy tylko ukazywać rzeczywistość? Nie jest to najlepsza seria detektywistyczna pod względem fabuły, ale też nie jest najgorsza z jaką do tej pory się spotkałem. Koncept jest tutaj bardzo ciekawy. Jednakże to co mi się tutaj spodobało najbardziej to ścieżka muzyczna. Momentami miałem wrażenie, że moją ciekawośc nie pobudza ani grafika, ani historia tylko właśnie muzyka. Gorąco polecam :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?