Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui!

Tomoko Kuroki to super popularna licealistka posiadająca 50 lat doświadczenia w randkowaniu z ponad setką chłopaków… w dziewczęcych symulatorach randkowych. W prawdziwym świecie to 15-letnia, zamknięta w sobie dziewczyna, która posiada wszystkie cechy tak zwanego “mojo” (posępnej i niepopularnej kobiety). Jednak gdy w szkole jej się nie powodzi oraz okazuje się, że wcale nie ma takiego wzięcia jak jej się wydawało, bohaterka po raz pierwszy od lat spogląda na swoje odbicie w lustrze, co sprawia, iż dochodzi do szokujących wniosków…!

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Obejrzałem... Czasem skręcało mnie jak skurwesyn i tak, nie polecam :)

0 0

Jak się cieszę, że nic się w jej życiu nie zmieniło. Od samego początku chciałam jedynie, żeby to anime nie było jak inne, że znajdzie sobie przyjaciół i wszystko się szczęśliwie zakończy. Jak dobrze, że tak się nie stało. Daje trochę naciągane 7/10

2 0

TL;DR WataMote to słodko-gorzkie doświadczenie, które rozbawi, wkurwi lub zasmuci (albo wszystko to jednocześnie) - w zależności od tego, jakie mieliście doświadczenia w szkole i/lub co myślicie o samotności. Czy warto obejrzeć? Raczej tak - ale nie mówcie, że nie ostrzegałem! Obejrzałem (w końcu) tego animca i... nie mam pojęcia, co mam o tym myśleć. Może zacznę od oceny - 7/10. Dawno nie miałem takich problemów z określeniem sympatii do MC, jak w przypadku bohaterki WataMote. Jej przechodzenie z absolutnie bezlitosnej samokrytyki w uwielbienie siebie i odnoszenie się względem innych z pogardą było... czymś dla mnie nowym w tym medium. Widziałem, że często komentujecie, że czujecie się totalnie jak bohaterka WataMote. Sam nie byłem kompletnym odludkiem, ale zaznałem w życiu szkolnym (choć nie tylko) poczucia samotności, więc oglądanie jej przygód było z jednej strony spojrzeniem z uśmiechem w stronę przeszłości, a z drugiej - przypomnieniem sobie wszystkich głupich, smutnych, niesprawiedliwych i wkurwiających sytuacji, gdzie drugi człowiek był bardziej niedogodnością. Ponowne poczucie niezrozumienia, bezsilności i goryczy nie było czymś, czego bym się spodziewał po chińskiej bajce. Nie mogę jednak zgodzić się z krytycznymi głosami, które zarzucały korzystanie z przypadłości bohaterki do tanich komediowych rozwiązań. Kto się śmiał, ten się śmiał. Ja często czułem się rozdarty między uśmiechem osoby bogatszej o życiowe doświadczenie, a smutkiem młodocianego siebie.

Bardziej jak komedii spodziewałem się dramatu z naciskiem na psychologie postaci.

0 0

Bardzo mi się podobało :) choć inaczej sobie wyobrażałam to anime.Brakowało mi tu tylko tego,że znajdzie sobie przyjaciela i w późniejszych odcinkach współczucia ze strony jej brata.

Wreszcie jakaś postać z anime, która jest taka jak ja

0 0
@Helga Pataki

No to mamy mega dużo wspólnego

Fajne, ale jakoś nie zrozumiałam zakończenie ?

0 0

Anime bardzo fajne, polecam tym, którzy jeszcze nie oglądnęli ;)

Mój szczery komentarz odnośnie tego wadliwego tłumaczenia został usunięty, brawo dla administracji xD

2 1

Czasem wiało nudą, czasem śmiałam się jak głupia, ogólnie spoko seansik :)

1 2

Trochę zamula, chyba na razie odpuszczę sobie

Nie no, anime świetne, uśmiałąm się przy nim nieźle, aczkolwiek w pewnym momencie jest ono troszkę męczące :c Ale i tak daję 7/10 :3

0 0

Bardzo dobre anime 8/10 :D

Przyjemnie się oglądało.

2 0

To anime było tak głupie ,że aż śmieszne :)

@Kaneki

podzielam opinie

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?