Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
 • Emitowane

 • Nowe/Update

 • Yofukashi no Uta

  Kou Yamori wyglądał jak zwykły uczeń liceum. Stosunkowo dobry w nauce i miły dla kolegów z klasy, naprawdę włożył wiele wysiłku w utrzymanie tej fasady. Jednak pewnego dnia zdecydował, że nie ma nic wartego udawania i odpadł, cierpiąc na bezsenność z powodu niemożności wykorzystania swojej energii w ciągu dnia. Trochę lepiej czuje się samotnie w nocy, choć zdaje sobie sprawę, że poważnym problemem jest jego bezsenność. Podczas jednego z takich spacerów Kou spotyka dziwną dziewczynę, Nazna Nanakusa, która diagnozuje przyczynę jego bezsenności – mimo zmian w jego życiu, chłopakowi wciąż udaje się doświadczyć pewności siebie. Mówi, że nie będzie mógł zasnąć, jeśli nie będzie zadowolony z tego, jak spędza czas na jawie. Kiedy wydawało się, że jej obecne zmartwienia się skończyły, Nazuna zaprosił ją do swojego mieszkania, aby dzielić łóżko. Po spędzeniu trochę czasu w domu Nazuna, nieświadoma, że ​​Kou tylko udaje, że śpi, pochyla się i… gryzie go w szyję!

  Gatunek: 
  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2022

  Czas trwania: 

  13×24 min
 • Cóż 80% budżetu poszło na tła 20% na postać a na scenariusz to chyba się musieli w biurze zrzucić. Wygląda świetnie nie powiem. Co druga scena nadaje się na tapetę. Ale pod względem fabularnym dno totalne.

 • Wróciłem do anime po 2 latach, przypadkiem trafiłem na Call of the night. Wspaniała historia gdzie można było odczuć słynny zew nocy jednak coś tu nie pasuje, brak 2 sezonu. 2 sezon musi się ukazać bo naprawdę byłoby szkoda zmarnować tak dobrą produkcję, warto obejrzeć<3

 • Bardzo dobry tytuł. Dobrze poprowadzony romans, z świetnym zakończeniem. Po drodze sporo ciekawych postaci, które w jakiś sposób ubogacają drogę, którą przebyli zakochani. Doskonała muzyka i bardzo dobra oprawa wizualna 9/10. Perełka sezonu, będzie jednym z moich ulubionych anime z ostatnich 2-3 lat.

 • Bardzo fajne anime! Niby standardowe rozpoczęcie recenzji, ale wystarczy obejrzeć pierwszy odcinek by zobaczyć… i ZOBACZYĆ, naprawdę sporo znaczy. Seria bardzo dużo stawia na “kolorystykę” wygląda bardzo dobrze, gra świateł daje bardzo dużo w tej serii i już od tego, można się w tej serii zakochać. Główny bohater, Kou Yamori, nie jest nijakim szkolnym chłopakiem, któremu nagle się życie odmienia, chłopak któremu na niczym nie zależy i nie może odnaleźć celu, kończy swoje szkolne życie i postanawia zakosztować ..nocy. Tam poznaje Nazune Nanakuse, która pokazuje mu co może dać noc, oraz oferuje, że zamieni go w wampira. [spoiler]Co z czasem okazuje się trudne, a Nazuna mimo grania spoko dziewczyny, okazuje się, że też ją życie wampira nudzi…[/spoiler] Seria o dziwo zaskakuje postaciami, są zbudowane świetnie, nie są to przerysowani wariaci z cechami wyjętymi ze wzorca, których to nie ma szans spotkać w rzeczywistości. Postacie wydają się być realistyczne, ich wymiany zdań i relacje również. To jest główny motor napędowy tego anime, postacie, które napędzają historię, a nie walka z nadprzyrodzonymi mocami z antagonistami równie płaskimi jak 2D. Tu, to postacie tworzą wątki, a z czasem to jak decydują, prowadzi do problemów z jakimi musi sobie poradzić protagonista, co może i się rozwija dłuugo, [spoiler]ale liczę, na kontynuowanie tej serii[/spoiler]. Świat trochę przypomina ten wykreowany w “Sadze Zmierzch” ale 1000 razy lepszy i bardziej realistyczny. Jeśli tak można nazwać, serie o wampirach. Po za kreską, na szczególną uwagę, zasługuje “muzyka” przez większość czasu jej nie było, co mi się podobało, bo były wymiany zdań między bohaterami bez żadnej kociej muzyki w tle, za to jak już muzyka się pojawiała to było EKSTRA! Niestety, wadą tej serii jest ilość odcinków… to zdecydowanie za mało na serie, która powolutku się rozwija. Dlatego też, nie wiele pisałem o fabule, bo dopiero pod koniec naprowadza na konkretne tory. Liczę, że będzie kontynuacja, bo ta seria była naprawdę świetna. 9/10

 • szukałem złota a znalazłem diament, cudo, ten klimat i kreska jest tak cudowne, już po trailerach wiedziałem że coś z tego będzie ale wynik końcowy był o wiele lepszy, co prawda w samym animcu były takie odcinki które mało wnosiły i wgl ale właśnie się okazuje że to one najbardziej wnosiły bo bardziej zaznajamialiśmy z postaciami, ogólnie rzecz biorąc robię coś czego dawno nie robiłem i daje temu 10/10, wiadomo kwestia gustu a to cudo uderza w mój idealnie i czekam tylko na drugi sezon bo musi być, po prostu musi :’D

 • Krótko mówiąc osoby, które oglądają tą serie za dnia, a nie w nocy niech żałują. O fabule nie będę nic pisać, bo nawet jak nie spodobał się opis serii to i tak sama seria powinna się spodobać bo jest fantastyczna. Może i krótka recenzja, jednak lepiej obejrzeć tą serie, niż czytać recenzje, bo to nie będzie zmarnowany czas 🙂 9/10.

 • Po 11 epizodach wypada nie najgorzej, jest lekko i zabawnie, aczkolwiek nic nadzwyczajnego. W sam raz na wolny wieczór. Zobaczymy jak się to będzie rozwijało dalej.

 • >