Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Aldnoah.Zero 2

Drugi sezon Aldnoah.Zero.

1 SEZON: https://anime-odcinki.pl/anime/aldnoah-zero-2014

Inne: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
12x25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ciężko mi stwierdzić który sezon lepszy bo i jeden i drugi cudowny

Jak mawiał klasyk - "to dobre jest". Mimo, że mechy to nie moja bajka to tak jak w przypadku Code Geass anime mnie wciągnęło. Jednak mam 2 zastrzeżenia: 1) przewidywalne i trochę nudne zakończenie, 2) nie ma aLIEz!!! Dlaczego taka świetna muzyka poszła w odstawkę?! Te dwie rzeczy sprawiają że druga seria jest słabsza od pierwszej. Reasumując, za całokształt (i w dużej mierze za aLIEz) takie 8/10 to odpowiednia nota w mojej skali.

0 0

Jedno z najlepszych anime jakie widziałam. Druga seria chyba nawet lepsza od pierwszej. Inaho był tylko trochę zbyt wyidealizowany. Zakończenie było niezłe, chociaż zastanawiam się, co księżniczka Asseylum myślała o Slaine po tym wszystkim. W końcu on to wszystko chciał zrobić dla niej.

0 0

Co mogę rzec. Moja miłość nie minęła ni w pierwszym, ni w drugim sezonie. Kreska nadal mnie zachwyca, animacja jest śliczna, a walki mechów trzymają mnie przed laptopem lepiej, niż większość serii, z którymi się spotkałam. Roboty nadal tworzyły pewną część, jednak przesunięto je na bok, dla postaci. Dla ich profilów. Pozwolę sobie szybko zgodzić się z jednym z komentarzy poniżej- ,,zbalansowane postacie". W pełni popieram. Każdy kroczył własną ścieżką. Taką, jaką wytyczyło mu życie. To prowadzi nas do bohatera, na którym skupiono się bardziej, niż w pierwszym sezonie i któremu przyglądałam się od długiego czasu- Slaine Troyard. Nie należę do ludzi, którzy go nienawidzą. Nie potrafię. Wręcz przeciwnie, polubiłam go nawet jeszcze bardziej. Wierzę, że ci, którzy tutaj przyszli są ogarnięci z pierwszą serią. Chłopak stracił ojca. Był traktowany jak śmieć przez całe swoje życie. To nie motywuje do noszenia koszulki z napisem ,,kocham ludzkość <3". Potem co? Miłość zakazana, do samej księżniczki Marsa. Dawka bólu zwiększona panie doktorze. No i to, co stało się z nią pod koniec drugiego sezonu. A dalej? Ukochana, która z blaskiem w oczach opowiadała o marzeniu pokoju, zakończeniu wiecznie prowadzonej wojny leży uśpiona w komorze. Szanse na wybudzenie są bliżej nieznane. Slaine? Traci rozum. Dla niej. Dla jedynego sensu jego życia, które samo może niedługo zgasnąć. Więc kolokwialnie i wulgarnie ,,liżę tyłek" osobie trzymającej sznurki. Doprowadza do adopcji, po czym zabija go i na rzecz jedynej przed jego oczami kobiety zostaje generałem, a następnie zabiera się za prowadzenie wojny, która tak na prawdę go nie interesuje. Nic go nie obchodzi, prócz niej, w sumie nawet własna egzystencja. Czy ktoś jeszcze pamięta ten uśmiech, gdy główny bohater przykłada mu broń do czoła? Tylko ja? Oh well.. Slaine ma przeprosić za bycie potworem? Pytanie, czy świat przeprosił go za zmienienie go w niego. Stałam za nim murem i nadal to robię. Tak samo, jak za tą serią. Warta obejrzenia? Bardziej, niż sobie myślicie. Komentarz przesadzony, ale co mogę rzec. Był to jeden z najlepszych seansów mojego życia, bowiem anime trafiło w wiele punktów, które kocham i szanuję. Dostanę osądzający wzrok osób drugich i trzecich? Pewnie tak, ale przy zacieszu z tej serii niespecjalnie mnie to obchodzi.

0 0

Mam mieszane odczucia. Niby wszystko było całkiem niezłe- walki mechów w kosmosie, rozkminy Nao (tak swoją drogą to wydaje się że bez niego to ludzkość by zginęła marnie), ale żadnej ekscytacji nie doświadczyłem. W ogóle Nao też trochę dziwny taki- niby miał siostrę ale wyglądało jakby miał w nią wylane. Bardzo denerwował mnie również Slain- w ogóle nie wiem o co temu chłopakowi chodziło, co go motywowało, bardzo słabo zrobiona postać. Zakończenie też dziwne, bez happy endu ani nic w tym guście Jeśli ktoś oglądał 1 część to nie wypada nie obejrzeć kontynuacji, ale jeśli macie zamiar zaczynać od początku... nie będę specjalnie zniechęcał ale też nie polecę. Dam 5...

Anime bardzo mi się podoboało. Śmiało można obejrzeć.

1 0

Świetne anime, chociaż szkoda faktycznie że nie było zakończenia Inaho + Aseylum bądź w skrajnym przypadku brzydko pisząc < Tak wiem przepraszam :) > Inaho + Inko też bym się nie obraził na takie zakonczenie serii Polecam każdemu :)

0 0

Cała seria osobiście bardzo mi się podobała, bohaterowie byli zbalansowani, każdy miał inny charakter oraz cele. Podkład muzyczny bardzo nadawał klimatu walką. Moja ocena to 7/10 bo zakończenie to lekko ujmując SPIERDOLILI. (Gdyby nie zakończenie było by 9/10)

0 0

Jak dla mnie 1 lepsza od 2 :D Za dużo jest w 2 niedociągnięć :( albo już brakowało pomysłów i dokładności, i wyszło jak wyszło:P Ale nie zniechęcam do obejrzenia :D

0 0

Dla mnie jest to genialne anime. Inaho faktycznie był trochę za mocno wyidealizowany i nieomylny ale wgl to nie przeszkadzało. Jego zajebistość nie kłóciła się z niczym. Jeszcze ta muzyka podczas walk <3

0 0

Jestem chyba jakiś dziwny. Z tego co widzę znajduję się z nielicznej grupie osób, które 2 sezon uznają za lepszy od pierwszego. Co prawda szału nadal to moim zdaniem nie robi, ale losy Ziemi nie były już zależne tylko od Inaho co dla mnie samo w sobie jest plusem. Oczywiście poziom udźwiękowienia oraz animacji jest jak dla mnie na całkiem dobrym poziomie, ale wszystko wali się przez dziwne rozegranie akcji. To często było takie "pierdzielenie o Chopin'ie" jak w poprzedsniej swerii, ale jakoś tak byłem to w stanie jeszcze zaakceptować. Ode mnie pierwszy sezon 7/10, drugi 8/10.

10/10 pierwszy sezon Natomiast 2-ga hmm 5,5? /10 może nawet 4/10 ehhh tak długo czekałem na ostatni ep.... (rozczarowanie) Jakie wy macie nastawienie do tego sezonu po obejrzeniu całości ?

Trzeba przyznać, że drugi poziom przerósł wszelkie oczekiwania po pierwszym sezonie. Świetne anime!!!

0 0

Osobiście nie znoszę Slaine'a (tak to się pisze? O.o ), więc mnóstwo jego osoby w drugim sezonie mnie drażni xD Ale wytrzymam! Wszystko dla ponownego spotkania tego blondasia i Inaho xD

0 0

Najlepsze anime tego sezonu :)

Taka mała uwaga: "Inaho wszyscy wiemy, że jesteś niesamowity i wq. Ale dałbyś też innym szanse."

To jest op!!!!!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?