Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
 • Emitowane

 • Nowe/Update

 • Made in Abyss 2 – 12 PL

  Poprzedni odcinek
  GDrive  PL do 1080p
  Your-upload PL do 1080p
  Cda.pl   PL do 1080p
  Netu.tv PL do 720p
  Streamsb  PL do 1080p
  Multi EN do 720p
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  12
  Autor napisów: 

  TMJ

  Opis odcinka: 

  Riko, Reg i Nanachi ewakuują się wraz z Magikają z rozpadającej się Wioski Spaczonych. Po drodze napotykają Wazukyana, który upadł i nie może się ruszyć. Spaczony mężczyzna pyta Riko, czy jest szczęśliwa, że przybyła do wioski, a następnie zaczyna opowiadać, co chciał osiągnąć. W tym samym czasie Faputa, która zetknęła się z nowymi wspomnieniami oraz wartościami, ponownie walczy z atakującymi wioskę pierwotnymi bestiami, by wypełnić swoją rolę…

 • Mega, mega, mega. Ten tytuł jest dla mnie tytułem roku. Nie wiem jak mogłem ominąć tak genialnę serię. Pierwszy sezon i kinówkę oglądało się z zapartym tchem. Nie ma spadku w jakości. Seria nadal jest tak samo genialna cały czas. Mocne 9/10

  Nie znam drugiego tytułu który by tak poruszył moją strunę duszy odpowiedzialnej za eksploracje. Uniwersum Abyss jest fascynujące i jego wszystkie tajemnice. Czuję tę chęć poznania tego świata. Jest naprawdę nie wiele tytułów w których jest taka masa rzeczywistych kontrastów tj. brutalna rzeczywistosc. Masz masę uroczych scen, które w każdej chwili mogą być przerwane walką o życie i flakami, po czym widzisz wiele sytuacji po których łzy się zbierają te przygody są mega. Męczą mnie tytuły w których ważniejsze postaci z imionami są z plasteliny i czuć plot armory, tutaj wszystko może się wydarzyć.

  To jest dramat że manga jest kilka chapterów naprzód. Na kolejny sezon pewnie przyjdzie czekać kolejne 7 lat.

  Szkoda że ta wioska upadła. Najbardziej mnie poruszyły dwie akcje w tym odcinku jak Maaa się ucieszył z tak małej rzeczy którą otrzymał. I ostatnia rozmowa Faputy z Vueko szkoda że zapomniała o klątwie i w taki sposób zakończyła przygode liczyłem że ktoś z tej wioski będzie mógł kontynuować przerwane poszukiwania złotego miasta.

  Jeśli miałbym wskazać słabe strony to męczy mnie czasem główna bohaterka. I choć bardzo lubię OP i ED. To soundtrack nie jest dla mnie 10/10. Nie mam tu utworów które bym chciał szukać na YT i pobrać je.

 • >