Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season

Opis z 1 sezonu:

37-letni mężczyzna, Satou Mikami, który po zabiciu przez mijającego go rabusia, przeniósł się do świata fantasy jako szlam, a nazywa się „Nawałnicą Rimuru”. Zwolniony od dawnego, zwykłego, nudnego życia rozpoczyna swoją przygodę jako szlam w świecie fantasy z unikatowymi zdolnościami.

Zwiastun:

Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ciąg dalszy przygód Rimuru Tempesta. W drugim sezonie robi się już poważniej, ale nie jest to według mnie wada. Wręcz przeciwnie. Nadal fabuła posuwa się naprzód żwawo i bez dłużyzn, a to najważniejsze, bo serial w żadnym momencie nie nuży widza.

0 0

Super anime gorąco polecam!!!

0 0

bardzo dobre anime ale tamten sezon lepszy ale zobaczymy jeszcze 2 część

8/10----- Nierozumiem skąd się wział głupi pomysł z dzieleniem sezonów na części. Przecież to jest nie tyle co głupota co hańba. To powinno być karane. Co do anime to świetne. Dopiero co skończyłem oglądać i mnie serce boli jak zobaczyłem przerwe w połowie sezonu. Sceny walk najbardziej mi się podobały. Godne oglądania. Trochę nam się problemów narobiło w tym sezonie - ,, Milim '', ,, Falmouth'', ,, Veldora''. Niestety bardzo mnie zabolała część ze zmartwychwstaniem poległych.Już miałem nadzieje, że tytuł ewoluował na jeszcze wyższy poziom. Szkoda. Wielu miało nadzieję na przerzedzenie trochę postaci. Jestem ciekaw jak to przedstawią dalej. Trzeba będzie podczekać do lipca, aby się przekonać. Polecam wszystkim!!! -----

@乙モ尺ロ

Tak mogli zrobić jeden duży sezon ale nie ma co narzekać jest zarąbiste ten moment kiedy dużo osób po umierało to nie byłem pewien czy tak już się to skończy czy tak jak się stało

Pierwszy sezon był ciekawszy, drugi to już w zasadzie nic nowego, nawet dla mnie nudą wiało.

0 0

hej to 12 odc to koniec sezonu czy będom odcinki jeszcze? bo to trachę takie nie jasne .

0 0
@ms.szubo

będzie jeszcze 2 część 2 seazonu w którym kumpel rimuru ożyje

Cóż mogę rzec. Sezon 2 jest jeszcze lepszy od sezonu 1! Świetne walki, ciekawa historia. Minusy? Chamskie podzielenie sezonu na dwie części... To jakaś dziwna moda którą zapoczątkowało chyba SAO, które sezon 3 dzieliło tak trzy razy... a innym twórcą się to spodobało i też dzielą, a nam karzą czekać. Gdyby seria pociągła liczbę odcinków, może dałbym i nawet 10/10, tak dam w pełni zasłużone 9/10. Drugi sezon nie ustępuje pierwszemu, nawet jest lepszy, tylko znacznie którzy.

0 0

Dobra kontynuacja

@Certez serio Ja a tak fajne to było teraz trzeba czekać

0 0

To teraz pozostaje czekać już na drugą część :D

Lepsze niż 1 sezon

Czekam już z niecierpliwością na 13 odc

0 0
@Timeochan

Nie będzie 13 odcinka xD Ten sezon ma tylko12 :)

0 0

"Nowy" Veldora wygląda Zajebiście! xD

Już niedługo ostatni odcinek, a kontynuacja lipcowa stoi pod znakiem zapytania przez COVID, to już bez wstydu mogę przyznać 10/10 + serduszko. Genialny rozbieg akcji, coś innego od pierwszego sezonu, trochę mi brakowało mordu, a samo zabicie 20 tysięcy w połowie odbyło się mało efektywnie to koniec z pierwotnym był fantastyczny..

0 0
@PsycholV13

A czemu niby stoi pod znakiem zapytania? To tylko u nas w europie taki pierdolec z Covidem, a w Japonii jest milion razy normalniej, a przedewszystkim to u nich nie jest nic wyzamykane. Pracują normalnie wszyscy, a studia animowane w szczególności. Jedynie reżim sanitarny u nich panuje.

0 0

najlepszy odc

kozak polecam

0 0

Kocham ten sezon! Jest po prostu MEGA!!! Mam nadzieję, że albo się szybko nie zakończy, albo że będzie 3 sezon ^_^

Pierwszy sezon 10/10 a tutaj takie 8/10, przyjemnie się ogląda

1 0

hah, powrót Slime'a

Rimuru na tym tronie i w tych ciuchach kozacko wygląda ^^

2 5

Dodacie odcinek 0 ? Ten z przypomnieniem co się działo w poprzednim sezonie :)

4 1
@Grajus

Obejż poprzedni sezon, a nie marudzisz tutaj

0 0
@Piotr

Tylko w odcinku 0 nie tylko jest przypomnienie poprzedniego odcinka ale i sceny z pewną postacią która wystąpi w tym sezonie ;) Więc polecam go obejrzeć ;p

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane