Sabikui Bisco

Historia osadzona jest w Japonii po tak zwanym „Rdzawym Wietrze”, który spowodował korozje wszystkiego, co nas otacza. Ludzie żyją w wiecznym strachu przed rdzą, która powoduje korozje miast oraz życia. Chłopiec o imieniu Bisco Akaboshi z plemienia Mushroom Guardian, wyrusza na wyprawę, żeby zdobyć „jedzącego rdzę” grzyba — cudowny środek pozwalający na pozbycie się rdzy — aby uratować swojego umierającego nauczyciela.
Podczas podróży Bisco natyka się na Miro Nekoyanagi, dobrze wyglądającą młodą doktorkę z Imihamy, i razem wyruszają na szukanie magicznego grzyba, który może uratować ukochaną siostrę Miro pożeraną przez rdzę.

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
?×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

1 0

...będzie oglądane jest ciekawe

0 1

A moze Bitex i Calgon?

0 0

Nie znam mangi i ani LN jeśli takowe istnieją, ale już po 1 odcinku widzę, że szykuje się kawał dobrego oryginalnego anime. Oby tego nie spieprzyli. A te grzyby jakoś od razu mi się kojarzą z Dorohedoro :-)

1 0

Ojjj czuję w powietrzu miejsce w top 3 tego sezonu, naprawdę dobrze się zapowiada. Dobra kreska, oryginalne postacie, historia dobra, w końcu brak odgrzanego kotleta :D

0 0

♥♥ Oczekiwania są duże.

            
      

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?