Saikin Yatotta Maid ga Ayashii

Piękna pokojówka – Lilith została niedawno zatrudniona do opieki nad synem swojego pracodawcy, chłopcem o imieniu Yuuri. Niestety spory sceptycyzm młodego panicza, co do każdego działania nowej pokojówki nie daje mu spokoju. Podejrzewa on, że ​​za jego plecami knuje ona podstępne intrygi. Mimo tego wszystkiego, Lilith zaczyna coraz bardziej lubić chłopca i często próbuje się z nim droczyć, aby zacieśnić ich relację. anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
11 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Nie było źle. Bohaterowie byli w porządku, chociaż panicz czasami takie rzeczy mówił, że mnie murowało xd. Ogólnie seria nie była zła, ale nie było to też nic specjalnego 6/10.

0 0

Było okej. Sympatyczna seria, wbrew pozorom. Fabuła niby jest prosta jak budowa cepa, aczkolwiek fajnie, że seria do końca nie zapomina o głównych wątkach i na końcu się one rozwiązują, w akceptujący sposób. Ale jeśli kogoś odrzuca "romans" z początku serii, to raczej nie ma co oglądać dalej, choć i tak pod koniec się okazuje, że jest między nimi może z 4-6 lat różnicy... Sami bohaterowie, nie przechodzą za bardzo przemiany, od początku są jacy są i mają wątki jakie mają, jedyne co się zmienia to relacja głównych bohaterów. Początkowo też seria bardziej stawiała na komedie, młody chłopak wiecznie wprowadzając, "dorosłą" dziewczynę w zakłopotanie mimo, że to ona starała się go w zakłopotanie wprowadzić, było zabawne, jednak z czasem seria od tego odeszła a raczej, coraz słabiej to robiła. Serie jednak oceniam na plus, było sympatycznie, autor mimo prezentacji wszelkich możliwych związków po za heteroseksualnym między równolatkami trzymał się jakiś granic, a że jest to twórca "Jahy-sama wa Kujikenai!" to można się domyślić w jakim klimacie będzie i ta serie, choć bez magii. Animacja jest okej, kreska okej, muzyka okej, moim daniem takie słabe 6/10. Anime jest ok, nic zaskakującego, może trochę za bardzo ale jak komuś to nie przeszkadza i szuka czegoś lekkiego, to akurat to show.

Brakuje w kategoriach Shota 🤣🤣🤣

1 0

Niby takie nic, a jakoś się ogląda. Niemniej jestem absolutnie pewien, że gdybym chciał obejrzeć całą serię "hurtem", po wypuszczeniu wszystkich odcinków, jak to zazwyczaj robię - nie dałbym rady.

1 3

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................

3 1
@Pocowamto

"Komedia Okruchy życia", czegoś ty się spodziewał? Wybuchów? Akcji? XD

0 0

W sumie to takie sympatyczne flaki z olejem, cały czas powtarzają te same motywy w relacji pokojówki z "panem" nic specjalnego

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane