Saikyou Onmyouji no Isekai Tenseiki

Nie możesz być szczęśliwy, jeśli jesteś po prostu silny, nawet jeśli jesteś najsilniejszym egzorcystą na świecie. Egzorcysta Haruyoshi Kuga, nazywany niezrównanym geniuszem, zostaje zdradzony przez Cesarski Dwór i jest bliski śmierci. Postanawiając być szczęśliwym w swoim następnym życiu, używa sekretnej techniki reinkarnacji, którą stworzył, i reinkarnuje się w innym świecie. I tak otrzymuje nowe imię, Seika, i nowe życie.
„To, czego brakowało mi w poprzednim życiu, to przebiegłość. W tym życiu będę bardziej wyrachowany i odnajdę szczęście”. Z najsilniejszymi technikami egzorcysty i silnymi demonami współpracującymi z nim, co go czeka? Spokojne życie, którego pragnie, albo… To początek historii, jakiej nikt wcześniej nie widział: historia najsilniejszego egzorcysty w świecie fantasy.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
13 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobry średniak 7/10 jednak serii tego typu jest już dosyć trochę więc niczym ta seria tu nie zaskakuje. Jedynie co mi się podobało to taka powiedzmy mroczna strona naszego protagonisty :)

0 0

Tak średnio mi przypadła mi ta seria. Nie była zła, jednak jak dla mnie ending trochę popsuł logikę (nie, żeby w takich seria występowała, ale jednak). Mówiąc szczerze trudno mi coś więcej powiedzieć o tym anime, bo to typowy średniak, o którym już w następnym sezonie nie będę pamiętał. Nie jest źle, nie jest dobrze takie 7/10.

0 0

Seria całkiem udana, bo w pewnych aspektach dość oryginalna, a i Seika nie jest jaką ciepłą kluchą, a prawdziwym bad assem, ale nie dlatego, że tak i już. Przedstawiono uproszczoną genezę tego dlaczego jest taki, a nie inny i biorąc pod uwagę poprzednie przeżycia nie dziwię się, że bez wahania potrafi użyć swoich mocy czy nie ma problemu z uciekaniem się do przemocy. Poza tym ma nakreślony plan i metodycznie, choć nie bez ustępstw realizuje swoje zamysły. 7/10.

0 0

to anime ma swoje lepsze i gorsze momenty ale ostatecznie jest satysfakcjonujące .

1 0

Jak dla mnie 8/10. Po przeczytaniu opisu podchodziłem do tego anime jak pies do jeża. No nie byłem zdecydowany. Ale w trakcie oglądania, kiedy to protag nie waha się "usunąć" niewygodnych ludzi ze swej drogi, spodobało mi się. W końcu postać z cojones, a nie ciepły budyń. Końcówka nie daje jednoznacznej odpowiedzi, czy będzie sezon 2. Jeśli będzie, na pewno też obejrzę. Ale jeśli nie, to też przeżyję. W mojej opinii warto zawiesić oko na tym tytule.

0 0

6/10 Nawet ciekawy początek, ale finałowo te anime jest tak średnie, że nie obejrzałem nawet ostatniego odcinka. Egzorcysta w innym świcie brzmi jak coś oryginalnego, ale w praktyce nie ma tu nic nowego. Od kolejny isekai...

0 0

Całkiem fajne. Będzie co oglądać!!!!

1 0

kozak :D podoba mi sie :) 8/10

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane