Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Sakurasou no Pet na Kanojo 21 PL Online HD

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  VK Player
  Clip  PL do 720p
  Cloud  PL do 1080p
  Vidlox  PL do 720p
  Netu    PL do 720p
  UpVID   PL do 720p
  Vev.io  PL do 1080p
  Vidspace  PL do 720p
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  21
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 1

  To było dla mnie zbyt smutne.

  0 0

  Tyle prawdy zyciowej w jednym odcinku

  5 0

  Może moje zdanie, komentarz jest Nie znaczący, ale... Wielu napewno się zastanawiało, czemu większość Anime wogole, tego gatunku są robione jako szkolne życia i itp. A mogę podać przykład z życia z doświadczenia. Otóż właśnie, gdy mamy rzekomo uczyć się i tylko zajmować i myśleć szkoła, to większość sytuacji i spraw ważnych dla nas, są w etapie szkolnym. I umysł jest świeży i jeszcze uczucia oraz wybory są pewne i trafne. Bo co po szkole zostaje? Nic, jak zburzenie Sakurasou, nie dostanie się dalej. I w tym odcinku wiele padło prawd. Nie jesteś utalentowanym nie masz tego coś. To nawet wypruwasz sobie żyły to i tak nic nie znaczy. Kenda ma rację. Dodam też, że Anime postanowiłem obejrzeć, jeden z powodów usłyszałem mój ulubiony seiyuu który podkłada Soracie. Ale nie tylko, czułem, że to Anime trafi do mnie. To są właśnie życiowki. Owszem jest komedia romantyczna nawet, ale dramat jest. Co daje klimat tego wszystkiego, dzięki ogromne za napisy i kodowanie-upload. Arigatou gosaimase honto.