Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Sakurasou no Pet na Kanojo 23 PL Online HD

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  Clip  PL do 720p
  Vidlox  PL do 720p
  Cloud  PL do 1080p
  UpVid    PL do 720p
  Netu PL do 720p
  Vev.io  PL do 1080p
  Vidspace  PL do 720p
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  23
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  Popłakałem się pod koniec. 10/10

  1 1

  No i takie coś można oglądać!

  2 0

  Najlepszy odcinek całej serii. Niemogłem przestać płakać?

  3 0

  To jest najlepszy odcinek z całej serii. Kocham to anime i to chyba dzięki temu odcinkowi stało się jednym z moich ulubionych ♥ Płakałam od początku przemowy do końca odcinka ;')

  :_: Ten odcinek był niesamowity. Nigdy tak się nie poruszyłam na filmie a co dopiero na anime. Na początku oglądania myślałam że to zwykła komedia w której główny bohater jest nikim a później coraz więcej dziewczyn się koło niego kręci i wychodzą z tego śmieszne sceny. Jak wiadomo można było przewidzieć te wszystkie miłości ,że będą problemy z uczuciami itp. Ale... nie spodziewałam się czegoś takiego po tym anime. Od kilku odcinków zrobiło się dramatycznie. A dzisiejszy odcinek skuluminował całość i wyszła z tego jedna wielka prawda. Naprawdę to anime podniosło mnie na duchu i otworzyło trochę oczy szkoda tylko ,że tacy ludzie (przyjaciele) nie istnieją. Mam nadzieję ,że takich znajdę ;) ps. Ten informatyk/programista jest naprawdę słodki powinni zrobić osobne anime o kimś takim <3

  cały odcinek płakałem

  1 1

  Mistrzowskie

  cały odcinek 10/10 aż się na nim popłakałem pod koniec

  5 1

  ;_; no emocje jak cholera, choć nie spodziewałem się, że mnie ruszy, znaczy... Wiele osób mi się skojarzyło i dodatkowo emocje wzrosły. Misaki-senpai zaskoczyła swoją powazna postawą. Szczerze pisze, zawsze więc, zazdroszczę mieć takich przyjaciół. Marzenie ściętej głowy w realnym świecie. Super zestaw. I wszyscy w danej chwili szczerzy i naturalni. I na koniec śmiechu komediowo. Kolejny raz się powtórzę, ciężko znaleźć dobre Anime jeśli chodzi o tego typu, każdy ma swoje gatunki. Cieszę się, że mogłem obejrzeć je. Dzięki napisom tłumaczeń i upload. Setki godzin poświęconych, by widz mógł obejrzeć z napisami. Kto nie próbował z napisami tworzyć, nie zrozumie. Jako zwyklego użytkownika. Chylę czoło, że aż tyle odcinków jest przetlumaczonych. Robicie to z własnej woli z dobroci. Więc, nie rozumiem, czemu wtedy ta strona kradla jakby się im należało.