Saraiya Goyou

Masanosuke Akitsu jest niezwykle utalentowanym samurajem. Co więc sprawiło, że zwolniono go po raz kolejny z funkcji ochroniarza, a nasz kierujący się honorem wojownika bohater nie przyjmie innej pracy? Na swoje (nie)szczęście zwraca uwagę pewnego mężczyzny, który przedstawia się jako Yaichi i po uratowaniu biednego samuraja od śmierci głodowej proponuje mu posadę. Ku zaskoczeniu Masanosuke tajemniczy pracodawca okazuje się być szefem grupy o nazwie Pięć Liści, która zarabia na porwaniach dla okupu. Z początku niechętnie nastawiony do nowych „znajomych” samuraj, chcąc nie chcąc, zaczyna zagłębiać się w ich niecodzienny świat.

 

Gatunek: 
Czas: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

Przyjemna, spokojna fabuła z fajnym samurajskim klimatem. mi się podobało nie wiem czemu taka niska ocena.. kreska jest idealna do historii fabuła bardzo dobra! nie dla osób, które lubią szybką akcję... to anime się sączy!

0 0

Przyjemna, spokojna fabuła. Kreska nadaje temu anime specyficznego klimat, idealnie pasuje. Polecam

0 0

Przyjemna, klimatyczna opowieść. Nie uświadczymy tu epickich scen walk, czy wartkiej akcji, ale mamy za to ciekawą fabułę popartą równie ciekawymi postaciami. Kreska może trochę odrzucić na początku, ale zapewniam - szybko się przyzwyczaicie. Trzeba nieco ruszyć wyobraźnią, gdyż spora część wydarzeń odgrywa się w opowieściach poszczególnych bohaterów. Z mojej strony - polecam.

0 0

Bardzo wciągające i ciekawe anime :) Oby reszta odcinków pojawiła się jak najprędzej :)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?