Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Seirei Gensouki 11 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Vidoza  PL do 720p
Mix  PL do 1080p
Mp4upload EN do 720p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
11
E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

to się nie może nie udać Rio naprawi całe królestwo lub zniszczy to też jest możliwe

0 0

Lepiej późno niż wcale , mnie ten charles irytuje

0 0

Właśnie zauważyłem, że opening ma całkiem dużo spoilerów xD BTW, komuś się napisy pomieszały, w końcowej scenie, moglibyście to naprawić?

0 0

Ale zadymka

2 0

Czy tylko u mnie napisy się spieszyły pod koniec odcinka? I został już tylko 1 ep do końca

0 0
@Wojtek

I śpieszyły, i pomieszały. Powinni sprawdzać, czy napisy są dobre.

0 0

proszę ja chcę kolejny odcinek .... ale wiem że trzeba czekać tydzień :(((((

0 3

Jak dla mnie te odcinki powinny mieć po około 40 minut... Nie zrozumcie mnie źle, lubię to anime, ale nie chodzi mi wcale o takie typowe marudzenie jak ""ehhh, te anime jest zakrótkie, chcem więcej". Chodzi mi bardziej o to że te odcinki są serio za krótkie i urywają się w momentach w których normalnie anime powinno lecieć dalej... rozumiem odcinki około 20 minutowe w sytuacji gdy studio potrafi w nich zamknąć porządnie treść, ale w tym przypadku to się ciągnie, i ciągnie... no na przykład ten odcinek nie wniósł prawie nic... to że ona nie chciała się z nim wiązać było pewne już w poprzednim odcinku, więc jedyne informacje które tu były a które mogą cokolwiek mówić o fabule to ucieczka tamtego z jedną z księżniczek, przejęcie "władzy" przez blondasa i ewentualnie pojawienie się głównego złola co to wcześniej napędził te potworki na zwierzoludzi... w sensie było tu z max 5 minut dotyczących całej fabuły, reszta to nudne fillery... jak dla mnie to na razie najgorszy odcinek tej serii

0 0
@DaRkN3SS

Informacji, na pewno dostaliśmy więcej, niż w politycznych odcinkach Slime Datta Ken (xD), a co do zakończenia, dosłownie każde anime, kończy się w takich momentach, żeby widz, lepiej zapamiętał co oglądał, i z niecierpliwością czekał na kolejny odcinek.

0 0
@DaRkN3SS

Ale to właśnie o to chodzi. Koniec w takim a nie innym miejscu ma za zadanie aby ludzie legalnie oglądając w telewizji przyszli do domu o tej konkretnej godzinie za tydzień i obejzeli następny odc. Alebo kupili mange/light Novell ewentualnie wersję DVD z kilkoma odcinkami ( zazwyczaj 1) przedpremierowo.

0 0
@Eiji

No niby tak, mogę zrozumieć co masz na myśli i o czym myśleli oni tak robiąc, ale mimo wszystko są anime które w jednym odcinku potrafią zmieścić tyle fabuły ile tutaj będzie w 12, a i tak zachęcają do mang/novelek/preorderów/oglądania w telewizji, nie ucięciem odcinka w najciekawszym momencie a tym że każdy odcinek od początku do końca jest ciekawy... a co do legalnego oglądania... z chęcią i przyjemnością oglądałbym anime z legalnych źródeł więc może twórcy zamiast próbować przyciągnąć do legalnego oglądania ludzi którzy i tak tego nie zrobią, skupili by się na promowaniu legalnego oglądania w innych krajach (czytaj "zapewniając do niego dostęp")... w sumie z tych znanych mi w polsce, legalnych żródeł to oficjalnie dostępny jest chyba tylko Crunchyroll, przy czym nie ma tam żadnej treści po polsku... no i może trochę netflix, ale tam są tylko już zakończone serie, a i nie ma aż tak bardzo w czym wybierać, większość serii które tam wchodzą mam już dawno oblukane... więc jeśli mam płacić za to i męczyć się z moim not-parfekto-ingliszo, to niestety wolę luknąć chociażby na ao po polsku... Zgaduję że w polsce jak i w wielu innych krajach jest sporo ludzi którzy z chęcią sięgneliby do portfela gdyby tylko dostali możliwość legalnego oglądania odcinków na premierze z napisami w swoim języku...

0 0
@DaRkN3SS

Tylko, że to anime, nie stawia na rozbudowaną fabułę, czy też ciągłą akcję, a na spokojne opowiadanie historii.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?