Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi

Igarashi to pracowita młoda kobieta zatrudniona w biurze. Takeda, pracujący nad nią, irytuje ją bez przerwy — a mimo to z czasem się do niego przywiązuje. Każdy dzień wypełniony jest zabawnymi wpadkami i romantycznymi momentami, podczas gdy Igarashi próbuje równoważyć pracę, życie i miłość.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ależ przyjemnie się oglądało tą serię ;D Jestem ciekaw czy powstanie 2 sezon bardzo na to liczę ;D

0 0

Bardzo fajne anime

0 0

I wyszła sympatyczna historia, trochę mocno idealizująca prace w japońskim korpo, ale oglądało się dobrze. Klasyk, mała osoba i gigant, jako komiczny duet, mają chemie, mają gadane, wszystko działa. Inni współpracownicy nie są anonami którzy tylko pojawiają się od świętą, też mają swoje osobowości i wątki. Na postaciach można się bardzo szybko poznać, mają dobrze zarysowane osobowości. Choć w opisie jest mowa o wkurzaniu Igarashi przez Takede, to raczej nie da się tego aż tak odczuć podczas seansu. Jest to znacznie cieplejsze. Szczególnie podobał mi się wątek nie tyle Igarashi i Takedy, ale poboczny Sakurai i Kazamy. Jako okruchy życia seria jest bardzo urocza. Z czasem bohaterowie coraz bardziej opuszczają biuro i wszystko bardziej się skupia na ich życiu po za pracą. Fak faktem, seria ma parę qlishe, ale nie jest to irytujące. Jeśli czegoś w tej serii się czepiać, to może tylko tego przesłodzenia, cudowny szef, lekka atmosfera w pracy, wielkie sukcesy, porażki wybaczane błyskawicznie, no jest to trochę zbyt wyidealizowane. A nie licząc tego, to anime jest jak zwykłe, szkolne, okruchy życiu, tylko zamiast szkoły jest praca, i więcej alkoholu. miła seria na rozluźnienie, 7/10

0 0

Wyborne :)

0 0

Fajnie się ogląda, jest spokojne z poczuciem humoru. Można się naprawdę czasami popłakać ze śmiechu :D Polecam chociażby obejrzeć jeden odcinek i dopiero wtedy się wypowiadać na temat anime ;)

0 0

warto obejrzeć

0 0

srebro amorze nawet złoto

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?