Serial Experiments Lain

Lain jest 14-letnią, zamkniętą w sobie dziewczyną. Pewnego dnia otrzymuje maila od koleżanki, która kilka dni wcześniej popełniła samobójstwo, że porzuciła tylko ciało i nadal żyje w Weird – sieci komputerowej. Postanawia się temu bliżej przyjrzeć, a także dowie się kim tak naprawdę jest.

Inne: 
Widownia: 
Rok wydania: 
1998
Czas trwania: 
13x23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 0

Zdecydowanie nie dla każdego(chociażby nie dla mnie), seria jest dość nudna i dopiero pod koniec można starać się połączyć wątki. Ja sam przyznam, że po przeczytaniu objaśnienia byłem w stanie zrozumieć co obejrzałem.

0 0

Seria trudna do zrozumienia. Jest to jedno z niewielu anime, które skłaniają do myślenia. Żeby dobrze zrozumieć tą serię, trzeba przede wszystkim uważnie ją oglądać, a w niektórych momentach nawet zastopować i pomyśleć.

0 0

Jedna z moich ulubionych serii: niesamowity klimat, wielowymiarowi bohaterowie.. naprawdę polecam

Szczerze ta seria jest dość ciekawa i często dość niezrozumiała. Przyznać muszę że kreska nie jest najlepszej jakości ale to się nie liczy aż tak bardzo. To wszystko jest bardzo skomplikowane więc trzeba to oglądać uważnie. Anime jest momentami jak jakiś horror i nie wiem czy to dobrze czy źle. Serię polecam jak najbardziej jeżeli szukacie czegoś gdzie trzeba wysilić trochę mózg a nie tylko oglądać oraz czasem po obejrzeniu odcinka powiedzieć pod nosem ,,co?''.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?