Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Servamp

Bohaterem tej historii jest piętnastoletni Shirota Mahiru, który najbardziej na świecie ceni sobie spokojne, wolne od niespodzianek i komplikacji życie. Pewnego dnia zabiera z ulicy małego czarnego kota, przynosi go do domu i nadaje imię Kuro. Ku jego wielkiemu zdziwieniu nowy zwierzak okazuje się być… wampirem. W dodatku takim, który w swojej ludzkiej postaci nijak nie przypomina groźnego krwiopijcy. Nic mu się nie chce, nie przepada za przemocą, a sama myśl, że miałby podjąć się jakiegoś działania wywołuje w nim niemal samobójcze odruchy. Ale za to nie odmówiłby kubeczka herbaty. Jak się okazuje jest on jednym z legendarnych wampirzych sług, którzy związują się kontraktem ze swoim ludzkim mistrzem. I chociaż sam Shirota nie ma ochoty utrudniać sobie życia tego typu układem, a oferowanie swoich usług dla leniwego wampira stanowi przejmującą męczarnię, nasi bohaterowie szybko zostaną wplątani w odwieczny konflikt, w którym aby przeżyć trzeba stanąć do walki.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Super wciągające anime i bardzo interesującą fabułą. Szkoda, że nie jest aż tak bardzo popularne, ponieważ zasługuje. 10/10 serdecznie polecam!

0 0

szloda ze nie ma tu 12 odcina :C Anime faje 9/10 ^w^

0 0

Fabuła 9/10, dość oryginalna oraz z humorem Kreska 5/10, porównując kreskę z anime, a z mangi, jest ona bardzo słaba i sądzę, że trochę psuje charakter tej serii. Pod tym kontem bardziej polecam mangę ♥ Postacie 10/10, każda postać się od siebie różni, jest wyjątkowa na swój sposób oraz ma własny charakter Polecam anime jak i mangę, ponieważ się od siebie różnią (a przynajmniej ja to odczułam), obie serie bardzo dobre i fajne od obejrzenia!

8/10-No lepsze niż się spodziewałem...

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?