Shichisei no Subaru 01 PL 1080p

Następny odcinek
Open
Mango
Cherry
Open
Rapid
Openload Player

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
1
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: ChimpieKorekta: Tsumiki

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (9)

0 0

brak odcinków

Hmmmm nie wiem czy się śmiać czy płakać, serio coś w stylu SAO ale w wersji ubogiej dla fanów Loli i do tego ten świat gdzie główny plac przypomina ten z Miasta Początku a gdzie ? W SAO. Nie powiem Anime fajne ale jest według mnie jak na razie kopią Sword Art Online, będę oglądał dalej z nadzieję że jednak coś się zmieni i będę się mylił w moim początkowym toku rozumowania :/

Mysle, ze mozna obejrzec...

Jest różnica między kopią a inspiracją; tu ewidentnie twórca się inspirował tematyką wirtualnej rzeczywistości, a nie fabułą SAO. Po pierwszym odcinku fabuła wydaje mi się ciekawa i na pewno będę oglądać dalej, by dowiedzieć się, jak to się wszystko potoczy. Jeśli większość płci pięknej nie będzie się kleić do głównego bohatera (jak to było w przypadku Kirito) to nawet będzie to lepsze.

1 1

Takie pytanie czy tylko mnie pierwszy odcinek zaleciała mocno motywem z SAO, no wiecie Nervegear, śmierć w realu spowodowana śmiercią postaci w grze, itp. Mam tylko nadzieje nie robią z Asahi coś ale Yui z SAO.

3 0
@Ke'll

Motyw wirtualnej rzeczywistości był wykorzystywany nie tylko w SAO, poza tym tutaj fabuła toczy się innym torem. Osobiście póki seria się nie skończy nie porównywałbym jej do SAO.

0 1
@Mashu

Oglądałem kilka już serii z motywem VR prócz SAO, ale żadna nie tamtych serii ale żadna z nich nie nie spowodowała umie wrażenia Deja vu, prócz tej.

0 0

Wie ktoś kiedy nastempny odcinek??

@Piotrek

Proste ,za tydzień

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?