Shikkakumon no Saikyou Kenja

W pewnym świecie pewien mag przez lata badał wszelką magię i sztuki wojenne aż nazwano go „mędrcem”. Niestety okazało się, że jego ciało nie nadaje się do magicznych walk, więc postanowił reinkarnować się z nadzieją, że w kolejnym życiu spełni swój cel. Jednakże przez te lata wiedza o magii na świecie uległa stopniowemu zapomnieniu, a ludzie uznali, że jego marzenie jest skazane na porażkę. Ale to nic dla naszego bohatera! Teraz Mathias, bo tak ma na imię nasz Mędrzec, musi tylko im udowodnić, ze się mylą i stać się najsilniejszym ze wszystkich!

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Mocne 7/8

0 0

Bardzo fajne anime. Najfajniejszą rzeczą dla mnie (z, którą wielu może się nie zgadzać) dla mnie jest prędkość fabuły i ogólnie całości. Nie ma tu praktycznie filler'ów, a jak są to są krótkie i mają swój wkład w fabułę. Szkoda tylko, że tak mało odcinków. Czekam na kolejny sezon, ewentualnie zilustrowanie historii przed reinkarnacją jego, która była w mandze. Bardzo polecam, szczególnie jak ktoś nie ma zbyt dużo czasu lub nie chce oglądać długich anime.

0 0

Ani to dobre, ani złe czyli takie se. Z cyklu 12 latki ratują świat w zajebistym tempie, tak, że nawet nie zdążysz wczuć się w akcje.

0 0

Nie najgorsze, ale trochę tak jakby wszystko działo się za szybko. Niby w każdym odcinku było coś ciekawego jednak na koniec czegoś zabrakło

0 0

Jak na początku mnie ciekawiła fabuła to z odcinka na odcinek robiło się coraz nudniej. Praktycznie, żeby obejrzeć ostatnie odcinki musiałem się zmuszać. Nie chodzi o to, że seria była tak fatalna ale ostatnie odcinki były tak nudne, że nie chciało mi się ich oglądać ale obejrzałem prawie wszystkie więc byłoby szkoda jakbym nie dokończył serii. W ogóle ten skarbiec królewski to była kpina. Na początku wchodzą zabierają potrzebne rzeczy i tyle. Za drugim razem praktycznie nie miał nic przydatnego a tu po iluś tam dniach okazuje się, że jest tam bardzo potrzebny miecz ( chodzi mi o to, że zauważyłby ten miecz gdy był tam za pierwszym i drugim razem nawet go nie znalazł). Jak dla mnie to ten skarbiec to była kpina ale cóż począć. Myślę, że oglądanie tego to lekka strata czasu ale lekka nie, że odradzam to oglądać ale jakbym wiedział co po części będzie się działo a nie jak jest napisane w opisie to bym tego nie obejrzał. Jak dla mnie 6/10.

1 0

Fajne i przyjemne, ale brakowało tego WOW (szczególnie pod koniec)

0 0

Całkiem fajne :)

0 0

idealne na nudny dzień

8 1

Nie dość, że generic, to jeszcze tempo akcji zrobione pod 8 latka z adhd, który właśnie zjadł 2kg cukru i popił 5 litrami kawy, gdyby one piece miał takie tempo to zamiast 1000 odcinków byłoby co najwyżej 80

4 0

Taka standardowa fabuła do gatunku fantasy, magii i haremu. MC jest strasznie op od samego początku...Trochę szkoda, ale da się obejrzeć.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane