Shin Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei 01 PL

Następny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Your-upload PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Streamsb  PL do 1080p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Jeżeli walki będą takie jak ta, to będzie na co popatrzeć.

0 0

Proszę o jedno, powiedzcie mi czy przewodnicząca oraz "przyjaciółka z dzieciństwa" też okażą się w protagu zakochane po uszy.

0 0

Poziom absudru wyjebał poza skale xD ale lubię to wszyscy narzekają itp itd a mnie sie to podoba przynajmniej nie jest kroplą w morzu i nie jest powtarzalne jest powiedziałbym że unikatowe sezon sie zaczął dziwnie? Nie wiem jak skomentować ale będe wyczekiwał no i DALEJ BEZ REAKCJI no czemu no za co liczyłemm na reakcje jego kolegów z klasy a mamy tutaj jakiegoś patola z gąbką na bani 2 typa z maską niedzwiedzia jakiegoś kujona i dziwną panienke no i seichi czemu on sie tak boi co sie wydarzyło przecież w 1s potwory go nie wzruszały eh bajo

0 0

W tym sezonie chyba parodia i dziwna komedia ma znacznie wyższy poziom. A więc fabuła tak słaba że musieli zrobić coś tak absurdalnego? To troche zabawne. Zjeb*li pierwszy odcinek. A czekałem na ten sezon.. szkoda.

0 0

Kreska - na plus. W porównaniu z pierwszym sezonem, postacie są mniej groteskowe w swoich normalnych formach. Dzięki temu humor jeszcze lepiej jest tu uwypuklony. Sam humor wywalony w kosmos jak Barnabus-san! Czekałem na drugi sezon i chyba nawet na pewno się nie zawiodę. Poza tym super nawiązanie do "Hokuto no Ken". Na S h i n d e n jest wszystkie 109 odcinków, gdyby ktoś chciał obejrzeć sobie klasyka. ;)

0 1

Czuję się jakbym oglądał sezon 2 Tate no Yuusha. Jak można tak zjebać pierwszy odcinek drugiego sezonu, nie wspominając o przesadnej komedii i niepotrzebnej zmianie kreski

2 0

poziom absurdu utrzymany ps dziewczyna serio ma niezły węch

3 0

Pierwszy sezon oglądałem już jakiś czas temu, ale wydaje mi się, że poziom jedynki zostanie utrzymany - zwłaszcza jeśli mowa o poziomie absurdu.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane