Shingetsutan Tsukihime

Anime osadzone w mrocznych klimatach. Opowiada o Shiki m Tohno który potrafi zobaczyć czerwone linie-linie śmierci, wystarczy je przeciąć aby zniszczyć rzecz lub zabić człowieka. Pewnego dnia na drodze Shiki ego pojawia się Arcueid Brunestud, jasnowłosa piękność, która okazuje się być wampirem. Przy pierwszym spotkaniu z niewiadomych przyczyn bohater ćwiartuje ją na kilkanaście części.

Zwiastun:

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Rok wydania: 
2003
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

Cudne anime ^^ kto mi wytłumaczy ta blondynka umarła czy co bo ja nie wiem w końcu :>

9/10-Dawno się tak dobrze nie bawiłem...

Coś świetnego,chociaż zakończenie trochę rozczarowuje. To anime całkowicie przetasowało moją listę ulubionych produkcji. Serdecznie polecam

0 0

Do Fate/Stay Night to temu anime daleko. Ktoś chce wampiry to lepiej obejrzeć Blood, the last vampire. Powolna akcja, animacja płaska, postacie mdłe i nie rozwinięte. Anime NIE dla osób które szukają walk wampirów, krwi itp. W tym aspekcie wieje nudą. Anime dla ludzi którzy chcą się pogrążyć w melancholii, zadumie. Czegoś mi brakowało, nie rozumiem tego zachwytu tym anime. 4/10

Doprawdy osadzone w mrocznych klimatach, w końcu ma powiązanie z Fate/Stay Night, tyle że są inni bohaterowie ale ten sam świat. Bardzo mi się podoba motyw z tymi liniami i jego przeszłość. Wielka szkoda że jest tylko 13 odcinków licząc prolog, a na sezon drugi nie ma co liczyć. Ocena 10/10, a Ci co oglądali F/SN niech się biorą za seans, polecam oglądać w nocy ;)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?