Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Shinigami Bocchan to Kuro Maid

Historia koncentruje się wokół młodego arystokraty, który przez klątwę rzuconą na niego za młodu jest postrzegany przez innych jako uosobienie śmierci. Dzieje się tak dlatego, że każdy kogo dotknie umiera. Zostaje przez to zmuszony do zamieszkania w pustym dworze z dala od innych ludzi. Jednakże nie jest tam sam, razem z nim w rezydencji zamieszkują lokaj imieniem Rob oraz służąca Alice, której klątwa jej panicza zupełnie nie przeszkadza w strojeniu sobie z niego żartów. Naszemu bohaterowi taki stan rzeczy nie przeszkadza, a nawet z czasem coraz bardziej zaczyna dostrzegać w kobiecie nie tylko pomoc domową, ale i osobę bliską jego sercu. Chcąc choć raz potrzymać Alice za rękę, stawia sobie za cel pozbycie się klątwy. No a kto lepiej będzie wiedział jak mu z tym pomóc niżeli różne nadnaturalne byty?

Inne: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12 x 24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Piękne anime, osobiście uważam, że marnuje się na tym CGI... Chociaż nie jest, aż tak tragiczne, i idzie się do tego przyzwyczaić, a w niektórych momentach, dodaje temu anime, większego uroku :) Jestem ciekawy, co będzie, w drugim sezonie :D

1 0

To co wybija się w tej serii poza ciekawą parą głównych bohaterów, to bardzo konsekwentnie przedstawiono realia tego świata. Pokazano problemy wychowania w arystokratycznej rodzinie i różnicy w statusie społecznym. Sam efekt klątwy został bardzo dobrze opisany i przedstawiony jego wpływ na życie Panicza i jego otoczenia. Robi wszystko, aby unikać kontaktu fizycznego z żywymi istotami. Fakt, że Alice często igra z ogniem to inna sprawa XD. Ona sama to urocza kuudere napastująca seksualnie swojego Pana. Wbrew pozorom to bardzo dobry zabieg, bo odrywa bohatera od jego czarnych myśli związanych z klątwą i zmuszony jest stawić czoła innym wyzwaniom... tworząc tak komedię romantyczną. Jest to jedna z tych serii, która niespiesznie, ale płynnie rozbudowuje swój świat.

0 0

Dla mnie ciekawe... Inne niż większość tego, co oglądałem :D

0 0

Dobrze się to ogląda i nawet wciąga. 7/10

0 0

piękne anime, nie mogę się doczekać kolejnego sezonu ! ;D

0 0

Jak dla mnie takie 7-8/10, ogólnie nawet przyjemne anime, choć postacie nie są aż tak ciekawe przynajmniej nie wszystkie. Plus ten ich wygląd jakby w 3d był zrobiony, myślałem że to będzie dla mnie największy minus ale dało się przyzwyczaić. Nie męczyłem się oglądając to animu tak jak przy niektórych seriach z sezonu letniego.

0 0

Fajne animu :D

0 1

Po 3 odcinkach też odpuszczam, fabuła ciągnie się jak flaki z olejem albo została zepchnięta na dalszy plan

Ktoś niezłego rage'a złapał i wszystkim jak leci wpyerdolił unlike'a ;D

1 1

Po 3 odcinkach postanawiam je porzucić, ze względu na niesamowicie nudną i mało kreatywną fabułę.

Ciekawe nawet.

1 1

Brzmi ciekawie

1 1

interesujące :)

1 1

Będzie fajnie

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?