Shinobi no Ittoki

Między klanem Iga a Kouga od lat trwa zacięta wojna. Ittoki Sakuraba, po nieudanym zamachu na jego życie, dowiaduje się być dziewiętnastym prawowitym spadkobiercą rodziny Iga. Z tego powodu chłopak zaczyna uczyć się sztuki ninja, by ostatecznie stanąć na czele swojego rodu.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12 x 24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Nie traćcie czasu oglądając to. Rzadko, naprawdę rzadko zdarza się że anime wzbudza we mnie tak mało emocji będąc nijakie. 4/10

1 0

Jak seria zamieniła się w kolejną szkołę, to porzuciłem. Kolejny raz, gdy dobrze zapowiadający się pomysł, skończył jako liceum dla nastolatków... A liczyłem na coś konkretniejszego.

1 0

Takie 5/6 max na 10 rewelacji to tu nie ma :P

4 0

Ogólnie seria w moim odczuciu jest strasznie słaba. Obejrzałem, ale były to jakieś szkolne pierdoły o dzieciakach uczących się na shinobi. Z odcinka na odcinek utwierdzałem się w przekonaniu, że to jakieś dziecinne popłuczyny po tym co mogłoby z tej serii być. W miarę ciekawie robi się tak naprawdę od odcinka 7 gdzie główna "intryga" zaczyna nabierać rozpędu. Niemniej całość seansu w moim przypadku była zupełnie pozbawiona emocji. Ani bohaterowie, ani wydarzenia kompletnie do mnie nie trafiły. A głupie zachowania Reihy w 11 i Ittokiego w 12 odcinku tylko dopełniły obrazu porażki. Nie polecam.

2 0
@mangas

Zatem cieszę się, że porzuciłem po 3-cim odcinku.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane