Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi

Po tym, jak Ziema została zniszczona przez tajemniczą rasę kosmitów o nazwie Gauna, ocalali ludzie postanowili szukać schronienia w kosmosie. Nie mogąc czuć się bezpiecznie, przez tysiąclecia błąkają się we wszechświecie, podróżując na statku międzygalaktycznym o nazwie Sidonia. Kiedy wydaje się, że w końcu udało im się zaznać trochę spokoju, niespodziewanie nadchodzi dzień, w którym po raz pierwszy od stu lat zostają zaatakowani przez wrogich obcych.

Kolejny raz widmo wyginięcia gatunku ludzkiego chwilowo odsuwa się w czasie. Tymczasowe zwycięstwo nad Gauną zostaje osiągnięte dzięki pół człowiekowi, pół Gauniance, Tsumugi Shiraui, oraz Nagate Tanikaze, pilotowi jednego z mechanicznych strażników (Guardian).

Dziesięć lat później dni na statku mijają w porządku i harmonii. Tsumugi zaczyna uświadamiać sobie swoje uczucia do Nagate, który teraz cieszy się sławą wybawiciela Sidoni. Niestety, jak zawsze powtarzał kapitan Kobayashi, tak długo, jak istnieje Gauna, tak długo ludzie nie zaznają wytchnienia.

Decyzja zostaje podjęta: finalna bitwa, w której rozstrzygną się losy ostatnich przedstawicieli ludzkości. Podczas gdy zbliża się koniec, czy załoga będzie w stanie ochronić tych, których kocha?

Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
109min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?