Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Skip to Loafer

  Przykładna uczennica Iwakura Mitsumi zawsze marzyła o opuszczeniu swojego małego miasteczka, pójściu do prestiżowego uniwersytetu i wprowadzeniu pozytywnych zmian w świecie. Jednak skupiając się tak bardzo na osiągnięciu swoich celów, nie jest przygotowana na zupełnie inne (i przytłaczające) życie w tokijskiej szkole średniej. Na szczęście szybko zaprzyjaźnia się z Shima Sousuke, przystojnym kolegą z klasy, który jest równie wyluzowany, jak ona jest nadmiernie przygotowana. Czy ta naiwna dziewczyna z prowincji może zrobić wielkie rzeczy w Tokio z Sousuke u boku?

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Dupy nie urywa xd

  0 0

  Mitsumi Iwakura przeprowadza się z małego miasteczka na granicy prefektur do Tokio, by uczęszczać do prestiżowego liceum, nie ma jednak pojęcia co ją tam czeka. Całkiem udana mieszanka gatunków z pogranicza okruchów życia, komedii i lekkiego dramatu. Lekkiego, bo o przeszłości Shimy wielu szczegółów nie poznajemy. Są to tylko migawki. Pozostałe elementy całkiem zgrabnie zgrywają się ze sobą tworząc spokojną opowieść o szkolnym życiu dziewczyny, która mimo braku obycia w życiu w wielkim mieście, swoim prostolinijnym sposobem bycia i zawsze obecną pogodą ducha przyciąga do siebie ludzi. Całkiem od siebie różnych i w zasadzie jakby mimochodem - naturalnie - pomaga im rozwiązać ich własne problemy, a dzięki temu pogłębia relacje z nimi i całkiem szybko tworzy paczkę przyjaciół, którzy są dla siebie podporą. Romansu jako takiego z kolei tutaj nie uświadczyłem, bo to, że Mitsumi i Shima się lubią, a ona momentami czerwieni się na jego widok nie jest romansem. Jakieś tam lekkie początki może i są, ale nic więcej, zatem nie, to nie romans. 7/10. Ciekawe czy powstanie ciąg dalszy?

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL