Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita

Pracowniczka jednej ze zwykłych korporacji, Azusa Aizawa, umiera z powodu przepracowania. Następnie spotyka anioła, który proponuje jej nowe życie w innym świecie. Kobieta przystaje na propozycję, po czym budzi się jako 17-letnia nieśmiertelna wiedźma i postanawia wieść spokojnie życie w domku w górach, gdzie może robić, co chce. Jej głównym źródłem dochodu stają się zamieszkujące pobliskie tereny slime’y, z których po śmierci wypadają magiczne kamienie. W późniejszym czasie kobieta zajmuje się również produkcją ziół leczniczych, dzięki czemu zdobywa przydomek oraz szacunek i zaufanie innych. W wyniku ciągłego zabijania slame’ów nieprzerwanie przez 300 lat, nagromadziła ogromne ilości doświadczenia i osiągnęła 99 poziom, stając się najsilniejszą wiedźmą na całym świecie.

Zwiastun:

Postaci: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dużo słyszałem o tej serii, więc obejrzałem, ale spodziewałem się czegoś więcej. Jest natomiast słodko, uroczo i co rusz przybywa nowych postaci, ale poza wspominanym niejednokrotnie "slow lifem" faktycznie niewiele się dzieje. Jest kilka zabawnych momentów, ale w moim odczuciu na komedię to za mało. Fabuła jest epizodyczna i wszelkie problemy są rozwiązywane w ekspresowym tempie. Konkretnych wyzwań czy przeciwników również brak. Przez to wszystko wyszedł z tego jedynie średniak dla zabicia czasu. Obejrzeć można, ale jeśli ktoś znajdzie sobie jakąś lepszą serię, to wiele nie straci. Naciągane 6/10.

7/10 ----- Z początku podjarałem się troszke tym isekaiem po przeczytaniu opisu. Jestek ostatecznie wyszło średnio. Spodziewałem się trochę innego kierunku. Bardziej anime jest nastawione na coraz to słabsze gagi i kłopotliwe czy zawstydzające sytuacje niż na coś konkretniejszego. Jakiś to swój urok ma, ale nie ten który ja oczekuje. Nie mam nic do postaci, ale też nie wyryły mi się w pamięci więc pewnie za jakiś czas o nich zapomne. Jeżeli ktoś ma bardzo mało czasu na oglądanie anime, to polecam jakieś ambitniejsze tytuły. Ja się troche nadziałem. -----

0 0

Takie lekkie anime na stresujące dni :) drugi sezon jak najbardziej mógłby powstać

Jest tak jak – jak to wspominają inni – relaksujące, lekkie anime (wyraźnie taki cel przyświecał twórcom). Nie jest to jednak poważna ambitna produkcja. Znajdziemy tu za to przyjemną kreskę i… sam nie wiem co jeszcze. Po końcówce pierwszego odcinka i po obejrzeniu drugiego oczekiwałem jednak nieco ciekawszej fabuły. Może ta się jeszcze rozwinie, ale obecnie widzę, że to traka sielanka o niczym i – co gorsza – haremówka (nie pamiętam kiedy ostatnio w to wpadłem). Ilość postaci płci żeńskiej rośnie tu w trybie wykładniczym. Nie ważne jest nawet czy mamy do czynienia z personifikacją zła (która już z imienia jest męska) – i tak zobaczymy postać żeńską. Zabieg dla mnie nie zrozumiały – może to dlatego, że są bardziej popularne, niż ich żeńskie odpowiedniki? Sensu raczej nie ma tu jak szukać, skoro wcześniej już opisałem jakiego typu jest to produkcja.

0 0

Fajna komedia pomyłek i zabawnych historii. Ciekawe CZY i kiedy będzie kolejny sezon :>

Przyjemna relaksująca historia!!

1 0

Przyjemne, na odstresowanie, do porannej kawy i tym podobne :)

Przyjemne

0 0

Przyjemnie się ogląda. Zna ktoś coś podobnego jeszcze?

0 0

Hah... Fajne :D

1 3

Technicznie znośnie. Za to sam banał, bez śladu humoru, bez akcji.

0 0

jest poziom i przyjemnie się ogląda oby tak dalej

Pierwsze odcinki trzymają poziom, jeśli tak będzie dalej obejrzę do końca. Polecam obejrzeć, w skrócie kolejne anime o typiarze która umarła i wszystko jej wychodzi.

0 0

To anime bardzo mi się spodobało, polecam obejrzeć❤

Bardzo relaksujące anime, polecam na odstresowanie po zarwanej nocy w korpo

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane