Soredemo Sekai wa Utsukushii

Nike, czwarta księżniczka Księstwa Deszczu, którego członkowie posiadają zdolność sprowadzania deszczu, musi udać się do Królestwa Słońca by, pomimo własnej niechęci, poślubić Króla Słońca, Liviusa, a tym samym połączyć oba kraje związkiem małżeńskim. Dziewczyna szybko się dowiaduje, że wspomniany Król, który podbił cały świat zaledwie w trzy lata po objęciu tronu, to ciągle dorastający, mały chłopiec! Do tego pod wpływem głupiej i trywialnej zachcianki, żąda on, by Nike przywołała deszcz…?!

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (11)

0 0

Kocham ?

0 0

10/10 Koffam to anime !!! =^.^=

0 0

zakochałam się w nim O.O 10/10

0 0

Świetne anime =,= podobne do Akagami no Shirayuki-hime

0 0

Seria super, zgadzam się z Danzuo, takie romanse uwielbiam, dziwi mnie tylko, że nie ma to tagu romans, no ale cóż ;p A ending wprost ubóstwiam *_*

1 0

piekne

1 0

Miłe, lekkie i przyjemne. Niezbyt przepadam za wielokątami miłosnymi, gdzie jednego chłopaka kochają dwie dziewczyny, ale ten chłopak kocha trzecią dziewczynę, która z kolei kocha drugiego chłopaka etc. Dlatego cieszę się, że tutaj od samego początku bohaterowie nawet nie uwzględniają innych możliwości niż oni sami. Dodatkowo nie trzeba było czekać na wyznanie uczuć do ostatniej minuty ostatniego odcinka. Anime nie zostawia też żadnych niedokończonych wątków. Polecam każdemu kto lubi lekkie, niewymagające romanse.

1 0

Bardzo lekkie i mile anime. Oglądałam odcinek za odcinkiem, ciekaw i sympatyczne :)

1 0

Świetne to anime :) mam nadzieję że szybko będzie następny sezon :)

1 0

Popieram :D Lekkie i przyjemne, na poprawienie nastroju. Polubiłam naszych bohaterów do tego stopnia, że zaczęłam czytać mangę, aby zobaczyć, w jakie jeszcze tarapaty wpadną. Manga nadal wychodzi, więc jest szansa na kolejny sezon anime. Osobiście uważam, że anime zakończono we właściwym momencie i zbytnio się nie zmartwię, jeżeli nie będzie kontynuacji. Wszystkie wątki zostały ładnie wyjaśnione :)

Kocham. <3

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?