Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Soul Buster

W legendarnym okresie Sangokushi, gdy Chiny rozpadły się na trzy królestwa, potężni władcy spierali się o dziedzictwo pozostawione przez dynastię Han, próbując ustalić podział władzy w Państwie Środka. Posiadający dostęp do wielkiej potęgi, magii oraz świetnie wyszkolonych wojowników imperatorzy toczyli między sobą nieustanne walki o terytoria i znajdujące się na nich dobra. Licealista Son Shin wiedziałby o tym najprawdopodobniej z lekcji historii, gdyby nie to, że przypadkiem cała ta wojna przeniosła się w czasy współczesne, gdzie rozgrywa się za pomocą gry karcianej pozwalającej na przyzywanie antycznych wojowników. Biedny uczeń zostaje zmuszony do udziału w bitwie, która może zmienić całą historię Chin.

Miejsce: 
Inne: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
12×15 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Wytrzymałem 3 odcinki - takie klasę (lub dwie) słabsze Fate: Zero. O ile wspomniany tytuł uważam za jedno z najlepszych anime to tutaj się po prostu znudziłem.

0 0

Ciekawy pomysł na taką serie anime szkoda że ma tylko po 10 min nie licząc OP i ED po 1.30 min co daje łącznie 13 min ale i tak akcja dzieje się bardzo szybko za co tutaj duży + bo narzekać na nudę nie można. Mam nadzieję że doczekam się kontynuacji :)

Pod koniec niby pisze jutro ale o co cho nwm ale liczę na 2 sezon anime jest naprawdę super mnie osobiście wciągneło

6/10 ----- Nie powiem, że anime złe bo nawet nawet. Całkiem przyjemnie się oglądało tylko szkoda trochę, że odcinki takie krótkie. Mogli przynajmniej zrobić serie 24 odcinkową. Nie można pominąć, że coś się nie zgadzało w sprawie grafiki. Trochę przeszkadzały mi jakby to nazwać ,, plamy na ekranie '' oraz miejscami jakby rozmazany obraz, przynajmniej na początku. Jednak z czasem przyzwyczaiłem się i nie za bardzo mi to przeszkadzało. Na początku skojarzyło mi się to anime z ,,Fate/Stay Night + jakaś karcianka. Mam nadzieję, że wyjdzie drugi sezon, bo zakończenie na to wskazuje. Z ciekawości na pewno obejrzę. -----

gdyby nie to dziwne tło to było by super

Fajne tylko ma 1 minus odcinki strasznie szybko zlatują .

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?