Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Fate/kaleid liner Prisma Illya

Spin-off Fate/stay night, w którym rolę protagonisty przypada Illyasviel von Einzbern. Żyjąca w swoim alternatywnym życiem jako zwykła uczennica zostaje wybrana przez Magical Stick Ruby (Magiczną Rubinową Laskę) i bierze udział w kłótni pomiędzy Rin (Kaleido Ruby) a Luvią (Kaleido Sapphire z Fate/hollow ataraxia).

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
10x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Myślałem że będzie dużo lepiej ale dam 8 gwiazdek z przebłyskami : )

0 0

Cóż do oryginału wiele brakuje, ale nie jest złe. W serii jest duża dawka humoru podchodząca pod satyrę, walki nawet dobrze wyglądają. Mahou Shoujo Lyrical Nanoha jest dobra na zimowy wieczór jak się nudzisz czy szukasz ,,odskoczni'' 7/10

7/10 ----- Inna wersja ,, Fate ? '' Całkiem ciekawy pomysł, a co najważniejsze całkiem nieźle przedstawiona. Nawet było trochę komedii. Niestety nie da się ukryć, że oryginalny ,, Fate '' był lepszy i ciekawszy. Co mi się spodobało to te karty bohaterów, dzieci którym mogli się w pewien sposób łączyć z duszą bohatera i ,, zapożyczać '' ich zdolności. Walki były całkiem interesujące, tylko bohaterowie nie za bardzo mnie ,, uwiedli ''. Zakończenie serii nawet całkiem fajne. Z ciekawości zobaczę drugi sezon, bo scena po napisach końcowych ostatniego odcinka mnie zaciekawiła. -----

0 0

zaskakująco fajne anime :)

Niebywałe, myślałem że to będzie coś zupełnie innego, pozbawione walk, zwykłe życie i dużo 'słodyczy', a tu proszę, miłe zaskoczenie, walki dorównują tym z oryginalnego anime. Całkiem ciekawy spin-off, bardzo fajnie że dali rolę protagonistki Illy'i. Type-Moon się postarało, brak scen włożonych na siłę, polecam oglądnąć na samym końcu z serii Fate'a. Teraz idziemy na drugi sezon tego niebywałego spin-off'a.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?