Spy Kyoushitsu

Kiedy każdy kraj na świecie angażuje się w mroczną wojnę szpiegowską, zawsze znajdzie się praca dla tych, którzy są gotowi podjąć ryzyko. Aby odpowiedzieć na to wezwanie, największy szpieg świata tworzy organizację, której celem jest podejmowanie misji uważanych za niemożliwe… choć nie wiadomo, dlaczego siedmiu członków tej grupy nie ma żadnego doświadczenia!

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

anime ładne (kreska, kolory), dziewczyny przyjemne dla oka, ale ich szef powinien mieć coś z Saitamy lub Satoru Gojo, wtedy mogło by być zabawniej, a tak to wyglądał jak by miał trzonek od miotły w okrężnicy

0 0

Właśnie wyczytałem, że drugi sezon będzie miał premierę w lipcu 2023. Zobaczymy co będzie dalej.

0 0

Opowieść o problematycznych młodych dziewczętach z akademii szpiegowskich, które zostały wybrane do nowej jednostki, która ma wykonywać misje teoretycznie niemożliwe do wykonania. Problem w tym, że nie mają żadnego doświadczenia. Seria katastrofalnie wręcz nierówna. Pierwsza połowa serii (pomijając odcinek dotyczący misji niemożliwej) jest tak nieciekawa i nijaka, że poważnie myślałem o porzuceniu tej produkcji. Te sielankowe "podjazdy" do Klausa mają tyle wspólnego z treningiem co nic. Ledwo dało się zmęczyć. Dopiero od siódmego odcinka robi się naprawdę interesująco. Finał w sumie także spokojny, ale końcówka jest świetna. Ogólnie rzecz biorąc jest dokładnie pół na pół. Sześć odcinków jest ciekawych, a sześć to zwykłe bzdury, dlatego więcej niż 5/10 tej serii nie dam. Ciekawe czy powstanie kolejny sezon?

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane