Sugar Apple Fairy Tale

Po śmierci matki, Ann postanawia zostać Mistrzynią Srebrnego Cukru tak jak ona. Jest to bardzo ceniony zawód w kraju Highland, gdzie istnieje niewielu mistrzów tego rzemiosła. Ann wyjeżdża do miasta Lewiston, gdzie rodzina królewska organizuje festiwal tworzenia rzeźb z cukru. Aby zostać Srebrną Mistrzynią Cukru, musi zdobyć pierwsze miejsce i otrzymać królewski medal.
W tym świecie ludzie traktują wróżki jak niewolników i zabierają jedno z ich skrzydeł, by je kontrolować. Ann niechętnie kupuje wróżka o imieniu Shall, aby ten pełnił dla niej funkcję ochroniarza w drodze do Lewiston. Ann jest rozdarta między uwolnieniem Shall, lecz potrzebuje ochroniarza na niebezpiecznych drogach do festiwalu.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Seria przyjemna, w pewnych momentach oglądałam z zapartym tchem, a szczególnie ta końcówka... oby jak najszybciej wyszedł drugi sezon.

1 0

Mimo, że docelową widownią tej serii są dziewczęta, a sam tytuł na pierwszy rzut oka wydaje się przesłodzony, biorąc pod uwagę sam design postaci i świata, to wbrew pozorom jest to całkiem nieźle skonstruowana opowieść o wielkich marzeniach i wielu przeciwnościach oraz bardzo widocznej zazdrości i podłości ludzkiej. Ann ma wiele do zaoferowania, ale życie jej nie oszczędza od samego początku. Osoby, którym ufa często okazują się zdrajcami i robią wszystko by poniosła porażkę. Z tego względu moja początkowa rezerwa do tej serii dość szybko ustąpiła miejsca ciekawości. Nawet finał jest słodko-gorzki, bo jak wiadomo wszystko ma swoją cenę. Mogę z czystym sumieniem napisać, że ten serial okazał się niespodziewanym pozytywnym zaskoczeniem. Osobiście polecam i na pewno obejrzę w lipcu 2023 roku ciąg dalszy. 7/10.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane