Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Summertime Render 18 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
18
Autor napisów: 

Tłumaczenie: Mioroshimasu | Korekta: Yottsu

Opis odcinka: 

Anime Summertime Render: Wyspa Hitogashima, to właśnie na niej wychował się Shinpei, Ushio oraz Mio.
Dowiadujemy się o tajemniczej śmierci Ushio… gdzie do końca nie wiadomo, co tak właściwie się tam wydarzyło. Po rozmowie ze staruszkiem, Mio opowiada Shinpeiowi o klątwie wyspy czyli chorobie cienia.
O co w niej chodzi oraz dlaczego ma ona wpływ na fabułę? Oglądajcie już teraz pierwszy odcinek Summer Time Render!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

MEGA

0 0

Na koniec odcinka to nie wiedziałam na co patrzę. To się stało tak ni stąd ni zowąt, do tego brak dźwięku zrobił klimat. Ten wbija dzidę, później rzuca, a ja oglądam to jak spacerek głównej pary bohaterów do szkoły w jakimś slice of life. Widziałam co się dzieje, ale chyba w pierwszej chwili nie dotarło to do mojego mózgu. To było takie wow, że aż się zawiesiłam. XD To anime jest mega. :D Sądzę, że Ushio nie zniknie całkowicie. Może będzie jakimś głosem w głowie Shina, w końcu ona dała mu oko.

1 0

no dobra nie spodziewałem się ale spoko niech będzie

1 0

hehe FFVII remake xD co do odcinka to super

0 0

Szczerze to czekałem na śmierć ushio, a Shide nieźle to załatwił. Ciekawe jak to teraz będzie wyglądać, no i jeszcze zastanawia mnie co Haine miała na myśli mówiąc o Ushio że jest jajkiem.

0 0
@Wojtek

Tu chodzi o pytanie filozoficzne. Co było pierwsze kura czy jajko? @dixon

0 0

Zauważcie, że oko podarowane przez Ushio krwawi(21:51) . Czy to nie znaczy, że to oko to część Ushio? Mówili, że to cieniste oko i to oko tamtego dnia nie krwawiło, więc to jedyny logiczny wniosek.

0 0
@Swallowtail

To oko zostało skradzione Haine, po za tym Shinpei został przebity włócznią przez co z dwojga oczu popłynęła mu krew jak wbił się w to drzewo, po powrocie już płynęła tylko z jednego, to może oznaczać że kończy mu się limit tych "pętli" bo to chyba dzięki temu oku może się cofać przynajmniej tak mi się wydaje. No albo to po prostu zabieg twórców anime, nie koniecznie bym się doszukiwał głębszej logiki ale moge sie mylić

0 0
@Wojtek

Gówno prawda, że mu płynęła krew z oka przez włócznię. Zaraz po powrocie(21:27), płynie mu tylko z zadraśnięcia, które dostał od Buchi. Dopiero w 21:54 zaczyna mu płynąć krew z oka, więc tak, albo dlatego że kończy mu się limit pętli, jak powiedziałeś, albo dlatego, że zraniono/zabito Ushio. Powiedziano, że jest to oko Matki znaczy Heine, ale czy ci to oko wygląda na czerwone? Bo mi nie. W poprzednim odcinku za to widzieliśmy Ushio gdzieś tam w innej sferze, jak gadała, że przez zjadanie ludzi Heine nie wyliże się z ran i jaka to z niej idiotka. A jakie oko miała? Czerwone. Więc jestem w 99.99% pewien, że to oko, które dostał od Ushio to już jej a nie Heine. Może utrzymuje swego rodzaju kontakt między okiem Heine, a swoim, które teraz ma Shinpei. Albo to oko wygląda jak jej, ale w sferze duchowej, czy co utrzymuje kolor czerwony.

0 0

niestety złą nowinę mam : do końca anime zostało 39 chapterów ...czyli szanse na 2 sezon są małe (ten odcinek zakończył się na 99 chapterze mangi )

1 0
@mixerred

Jeszcze 7 odcinków, może to ładnie ogarną.

0 0

O , O , O OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!! JAKIE TO DOBRE !!!!!!

2 0

Wow to się nazywa cliffhanger!!!

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?