Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Summertime Render 24 PL

Poprzedni odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
YU  PL do 1080p
Streamsb  PL do 1080p
Doodstream  PL do 1080p
Mp4upload EN do 720p
Sbplay EN do 720p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
24
Autor napisów: 

Tłumaczenie: Mioroshimasu | Korekta: Rev,Pyzia | Maousubs

Opis odcinka: 

Anime Summertime Render: Wyspa Hitogashima, to właśnie na niej wychował się Shinpei, Ushio oraz Mio.
Dowiadujemy się o tajemniczej śmierci Ushio… gdzie do końca nie wiadomo, co tak właściwie się tam wydarzyło. Po rozmowie ze staruszkiem, Mio opowiada Shinpeiowi o klątwie wyspy czyli chorobie cienia.
O co w niej chodzi oraz dlaczego ma ona wpływ na fabułę? Oglądajcie już teraz pierwszy odcinek Summer Time Render!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Już wiadomo jak będzie wyglądał ostatni odcinek :)

Okej, ale czy zabicie Hiruko w przeszłości nie znaczy, że wszyscy powinni umrzeć na tej wyspie? I mean, Shide powiedział, że gdyby nie cienie, które się nie męczyły przy łapaniu ryb - ludzie na tej wyspie by umarli. Poza tym wymazujemy całe 300 lat historii na tej wyspie, bo cienie na nią wpływały. A może nwm, to wymazanie Hiruko z przeszłości to nie do końca takie wymazanie? AHHH nwm jak ubrać moje myśli w słowa. Skoro wymazali Hiruko, czyli źródło problemu - nie powinno to znaczyć, że nie ma potrzeby już na pętle, śmierć Ushio i Nagumo-sensei? Więc po co Ushio nagrała tą wiadomość? Po co znowu pojawiać się przed Shinpeiem? Jestem w stanie zaakceptować takie wskrzeszenie Hizuru, bo pokazano jak Shinpei może ingerować w przeszłość, ale teraz te pętle nie mają sensu.

0 0
@Swallowtail

Będąc w tej przeszłości i widząc oryginalną Hiruko czyli tą z czarnymi włosami, kiedy powstrzymali ją przed podejściem do wieloryba tak jakby zatrzymali ten krąg zdarzeń który by się powtórzył. Wymazując wieloryba nie powstała Haine, więc nie wymazali Hiruka a Haine. Ta pętla to raczej jakby odesłanie Shinpeia w przeszłość albo jego świadomości do ciała w przeszłości do momentu w którym dociera na wyspę. Śmierci Ushio raczej nie było a Nagumo jak widzimy żyje skoro wymazali Haine nic co miało miejsce się nie wydarzyło, cień Ushio będąc jajkiem cokolwiek to znaczy przejęła moc Hiruko/Haine więc stąd ta pętla. Zastanawia mnie jedynie skoro Haine była matką cieni to logiczne że po jej śmierci/wymazaniu reszta cieni też znika czyli Ushio też co sama wspomniała, ale skoro ona przejęła jej oko czyli tą moc to nie powinna no nwm zostać jakby tą "matką" troche pogmatwane ale ogólnie ja tak to zrozumiałem.

0 2
@Swallowtail

Lepiej o tym nie wspominać... od paru odcinków widać, że autor dzieła nie miał pomysłu jak to dobrze zakończyć

0 0

Niezły odcinek. Ale jego prawe oko nadal się różni od lewego, tylko tym razem ma kolor oczu Ushio. No nic został już tylko jeden odcinek

1 0
@Wojtek

Ale przecież takie samo miał na poczatku serii.

0 0

Trochę za dużo sci-fi, ale i tak nieźle. Zakończenie takie znajome. XD She's back. :D Mam wrażenie, że skoro Ushio wymazała Hiruko z przeszłości, to nie zginęła na plaży i żyje. Tak samo inni zabici przez cienie w tym Ryuunosuke. :D

Przepiękny odcinek !!

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?