Suzumiya Haruhi no Yuuutsu [1 i 2 seria]

Anime: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu: Kyon jest zwykłym uczniem szkoły średniej. Nie wierzy w nadprzyrodzone zjawiska. Tym bardziej jest więc zaskoczony, kiedy jego śliczna koleżanka z klasy – Haruhi – oświadcza przed całą klasą, że nie interesują ją „normalni ludzie”, tylko podróżujący w czasie, kosmici i inni dziwacy. Zaciekawiony Kyon zaprzyjaźnia się z Haruhi i staje się wkrótce członkiem jej klubu – Brygady SOS – powołanej w celu badania zjawisk nadprzyrodzonych.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2006 +
Czas trwania: 
14x23min + 14x13min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (11)

0 0

Fajne, fajne. Całkiem ciekawe i zabawne, tylko chciałoby się więcej. Wydaje mi się jakby niektóre rzeczy nie były do końca zrealizowane. Czyli tak, jak większość anime. ╮(^▽^)╭ Ale ogólnie jak najbardziej polecam.

3 odc

gdzie 14 odc ??

@Predator / Adam

Tu odcinki są liczone 0-13, więc "odcinek 14-sty" to w numeracji 13-sty

Zabierałem się za tą serię od dłuższego czasu, ale zawsze jakoś wychodziło że jednak oglądałem coś innego.. Cóż, mimo wszystko bardzo się ciesze, że w końcu ją obejrzałem. Nastrój owego anime jest dość niepowtarzalny, to właśnie ten element serii mi się spodobał najbardziej. Do tego komentarze protagonisty, to po prostu miód dla moich uszu. Dla starszych widzów, którzy to już znają bardzo dobrze poczucie humoru Japończyków w anime, jest to dodatkowy powód by to obejrzeć. Sposób wyrażania swoich myśli przez Kyon'a to bajka. Szkoda tylko, że jeżeli chodzi o samo anime to dużo rzeczy nie wyjaśniono. Jednak niewątpliwą rzeczą jest jedno, najbardziej tajemnicze jest imię i nazwisko protagonisty ;D

0 0

Jedno z najlepszych Anime tamtych czasów. Haruhi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn z Anime (tak jak Konata z Lucky Star i wiele innych). Świetny i skromny wątek romansu oraz niepowtarzalny klimat ciepłego i cichego klubowego pokoju sprawiają, że oglądając tą serię samemu chciałoby się posiedzieć w takiej szkole i odbyć przygody wraz z Suzumiyą ^.^ Polecam każdemu to Anime jako jeden z klasyków, które warto znać. PS.: Jak dla mnie brakuje tu paru odcinków, chociażby z nagrywaniem filmu na festiwal (niezapomniane i słodkie 'Mikuru Beam'). Poza tym nie mogę znaleźć na anime-odcinki drugiej serii albo też filmu, który również jest rewelacyjny.

0 2

Ja dla mnie średnie. Ciągłe gadanie o wszystkich mocach, podróżach w czasie, ciągłe pakowanie się w kłopoty, gadanie o tym, że to Suzumiya ,,Bogiem" tego świata, gadanie o zamkniętych strefach i nastroju Haruhi jest po pewnym czasie cholernie nudne i uciążliwe. Pomijając fakt że akcja jest wolniejsza od budowy autostrady na Euro 2012. Ciągle zdarzają się incydenty, które mają minimalny wpływ na fabułę. Na 13 odcinków zdążyłem się dowiedzieć 4 rzeczy: 1. Trójka członków brygady to Esper, Alien i Timetraveler 2. Suzumiya to bóg tego świata 3.Haruhi zależy na głównym bohaterze 4. To właśnie ona tworzy zamknięte strefy ze względu na swój nastrój Akcja rozwija się wolno, nudne, przewidywalne, ciekawe fabuła ogólna, kreska średnia - słabe 5/10

0 0

Świetne anime. Polecam :D

ciekawe czy będzie upload ostatnich odcinków i 2 sezonu

0 0

Właśnie biorę się za to Anime :)

1 0

Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam. Jest też bardzo dobra kinówka dla uzupełnienia. I słyszałem że jest tworzony 3 sezon (bo aktualnie są 2 + kinówka z czego aktualne sezony przeplatają się w fabule i akcji).

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?