Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

Ludzie posiadający moce magiczne są na skraju wyginięcia. Tak jak kiedyś miecze zostały zastąpione na polach bitwy przez magię, tak teraz pałeczkę przejmuje broń palna. Takeru Kusanagi uczęszcza do „Akademii AntyMagicznej”, placówki treningowej dla przyszłych Inkwizytorów Herezji, ludzi zajmujących się zmniejszaniem zagrożenia jakie swoją obecnością generują użytkownicy magii. Chłopak jednak nie potrafi korzystać z pistoletów, więc zamiast tego do walki używa miecza. W rezultacie zostaje przeniesiony do 35-tego Plutonu Próbnego, zwanego potocznie „Plutonem Nie Wartym Zachodu”, gdyż złożonym z problematycznych, zapatrzonych w siebie niedorajdów, którzy nijak nie potrafią działać w zespole. Pewnego dnia niespodziewanie dołącza do nich super elitarna Ouka Ootori, znana z mistrzowskiego opanowania pistoletu, posiadająca kwalifikacje na prawdziwą łowczynię czarownic.

 

Gatunek: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Moja ocena wyniosła 7/10 gdyż podobała mi się kreska i wygląd wielu rzeczy ale sama fabuła niezbyt do mnie przemówiła, moim zdaniem była dosyć standardowa: MC był gównem/coś tam umiał i nagle dostaje supermoce, pomaga swoim znajomym po czym rozkochuje ich w sobie a następnie oni muszą pomóc jemu trochę mnie to nudziło chociaż obejrzałbym 2 sezon gdyby nie to, że nie wyjdzie.

0 0

Po obejrzeniu a kurat mnie tak mocno nie zachwiciło 7/10

1 0

Anime bardzo dobre. Posiada wiele ciekawych wątków. Dobra a teraz tak po ludzku:). Wybitny przedstawiciel gatunku zasługujący na 9/10 punktów w skali zajefajności.

0 0

Fajne warto obejrzeć 9/10 :D

Początek 1 odcinka był zajebisty a w ogóle te anime jest zajebiste polecam, licze na kolejne sezony 9/10 :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?