Takanashi Rikka Kai: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Movie

Film stanowiący streszczenie pierwszej części serii telewizyjnej Chuunibyou demo Koi ga Shitai! i ukazujący wydarzenia z perspektywy Rikki.

1 sezon: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

2 sezon: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren

1 film: Takanashi Rikka Kai: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Movie

2 film:Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Movie: Take On Me

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
97 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Tak jak pisałam w głównej serii; świetne i warte obejrzenia

1 0

Ma być jeszcze jeden film "Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Movie: Take On Me" i dlatego chciałbym go zobaczyć. Wyjdzie on tak ok 6 stycznia 2018. Fabuła zapowiada się dosyć dobrze i z góry dziękuję jeżeli ktoś podejmie się tego zadania i przetłumaczy, zrobi napisy oraz zuploaduje ten film w miarę szybko. A jakby się udało to może być nawet z angielskim dubblingiem lub napisami (jeśli by się udało) no bo z angielskiego coś jeszcze zrozumiem. Jeszcze raz bardzo prosze aby ktoś podjął się tego zadania. Dziękuję

0 0

@akiro napisał że wystarczy zwykłe 'dziękuję'. Zgadzam się z tym, jednak przecież nikt nie umie wszystkiego. To prawda że praca jaką w to wkładają jest naprawdę nie mała, jednak powiedział to zbyt ogólnikowo. Osobiście wolalbym aby podkreślł o kim mowa, bo każdy czytający jego komentarz, poczuje że mowa właśnie o nim. Tak być nie powinno, jednak to wspaniałe że są ludzie tacy jak on co widzą prawdę i sie nie wstydzą jej przyznać. Polak znający jakiś język może nauczać tego języka innych, którzy go nie umieją. Można by rzec że często nauczyciele się trafiają różni i chciało by sie powiedzieć 'jak już oceniasz jego prace, to sam spróbuj to zrobić, zobaczysz czy to takie łatwe'. Jednak jeśli już coś sie robi to trzeba robić to porządnie. Jeśli ktoś znajduje błąd w twojej pracy to znaczy że musisz sie jeszcze poprawić. To wcale nie jest obraza ale błogosławieństwo że ktoś zauważył twoją pracę, i pozwolił tobie poprawić błąd mówiąc w czym jest problem. Takie jest moje zdanie. A co do Serii z tego tytułu anime... Musiałem dorosnąć aby zauważyć uczucia postaci z tego anime. miałem dwa podejścia. rok temu i pół roku temu. Teraz wciągnęło mnie w takim samym stopniu co 'Minami-ke' Czyli swobodnie czuję to samo, co bohaterowie. Dodam jeszcze że lepiej nie oglądać tego po anime z Tsundere. Dla mnie wcześniej był to za duży przeskok w charakterach, zwracając uwagę na to jak bardzo mi sie spodobało anime o chowańcu przyzwanym do różowowłosej małej Sadystki i jej świata. :)

1 0

Nawet fajne :)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?